Zapowiedź 27 kolejki IV ligi: Goplania - Noteć Łabiszyn

• autor: admin, 2011-06-01 14:11

Już w środę, 1 czerwca 2011r. o godzinie 17:00 Goplania podejmować będzie na własnym boisku beniaminka rozgrywek, Noteć Łabiszyn. Będzie to arcyważny mecz dla Goplanii, gdyż inowrocławianie muszą ten mecz wygrać by wciąż liczyć się w walce o utrzymanie w IV lidze. Więcej w rozwinięciu newsa.

Noteć to tegoroczny beniaminek IV ligi. Klub z Łabiszyna po poprzednim udanym sezonie zajął drugie miejsce w V lidze z dorobkiem 59 punktów i uzyskał promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. W tym sezonie Łabiszynianie jak na beniaminka spisują się nieźle. Obecnie Noteć zajmuje 9 pozycję w tabeli z 33 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 45-67. W poprzedniej kolejce Łabiszynianie zremisowali na własnym boisku z innym beniaminkiem, Krajną Sępólno Krajeńskie 2:2 mimo wyniku do przerwy 0:2 na niekorzyść Noteci. Noteć ma na swoim koncie fatalną passę pięciu meczów bez zwycięstwa, w których zdobyła zaledwie jeden punkt. Miejmy nadzieję, że ta seria będzie nadal trwać po spotkaniu z Goplanią.

Najlepszym strzelcem Noteci w tym sezonie jest Tomasz Kośmider, który w tym sezonie 14 razy pokonywał bramkarzy rywali.

W rundzie jesiennej w pojedynku obu drużyn lepsza okazała się Noteć, która w meczu rozgrywanym w Łabiszynie pokonała Goplanię 3:1. Wówczas bramkę dla Goplanii strzelił Mateusz Kowalski.

Miejmy nadzieję, że Goplania rozegra dobre spotkanie i odniesie bardzo ważne zwycięstwo na własnym boisku w kontekście utrzymanie w IV lidze.

Goplania Inowrocław - Noteć Łabiszyn

środa, 1 czerwca 2011r., godz. 17:00
Sędziowie: Mateusz Gajewski (Złotopole), Paulina Baranowska (Toruń) i Mikołaj Chromński (Ciechocinek)

Pozostałe pary 27 kolejki IV ligi:

17:00 Start Radziejów – Dąb Barcin
sędziują: Sławomir Kujawa, Rafał Liana i Mariusz Stypczyński (wszyscy Żnin)

17:00 Legia Chełmża – Zdrój Ciechocinek
sędziują: Sławomir Winiecki (Zamość), Dariusz Burkiewicz (Sępólno Kraj.) i Łukasz Damski (Tryszczyn)

17:00 Unia Gniewkowo - LTP Lubanie
sędziują: Aleksander Nowicki (Solec Kuj.), Mariusz Burda (Bydgoszcz) i Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)

17:00 Grom Osie – Chełminianka Chełmno
sędziują: Mirosław Oparczyk (Zamość), Marcin Gwizdała (Osielsko) i Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)