Dwa zwycięstwa w sparingach. W sobotę puchar z Unią...

• autor: admin, 2015-07-31 11:52
Dwa zwycięstwa w sparingach. W sobotę puchar z Unią Janikowo!

Dwa spotkania kontrolne rozegrała dotychczas przygotowująca się do nowego sezonu Goplania. W pierwszym sparingu Goplania pokonała Wisłę Fordon 7:1, a bramki dla Goplanii strzelili: Kamil Bochat - 2, Krzysztof Sobczak - 2, Mariusz Łęga - 1, Konrad Sobczak - 1 oraz Mikołaj Goczkowski - 1. W drugim sparingu Goplania pokonała 6:4 Czarnych Wierzchosławice, a łupem bramkowym podzielili się: Krzysztof Sobczak - 3, Mariusz Łęga - 1, Dominik Blumel - 1 oraz Kamil Bochat - 1.

W najbliższą sobotę, 1 sierpnia Goplania rozegra pierwsze oficjalne spotkanie w nowym sezonie. W meczu w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski Goplania podejmować będzie na własnym boisku piątoligową Unię Janikowo. Poprzednią edycję Okręgowego Pucharu Polski Goplania zakończyła na I rundzie wyjazdową porażką z Kujawianką Strzelno 0:2. Unia natomiast rozgrywki zakończyła na IV rundzie po porażce na własnym boisku z Zawiszą II Bydgoscz 2:6. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim nr II w Inowrocławiu, a poprowadzi je trójka sędziowska: Jacek Jędrzejczak (Rzepowo), Patryk Walczak (Kruszwica) oraz Piotr Pankowski (Kruszwica). Miejmy nadzieję, że Goplania od zwycięstwa rozpocznie nowy sezon sprawiając niespodziankę z grającym obecnie ligę wyżej rywalem.

fot. SportowyInowroclaw.pl

autor: ~KIBIC GOPLANII 2015-08-02 08:30:16

avatar Goplania 1:6 Unia Janikowo.Kolejna klęska na własnym stadionie!!Puchar Polski mamy z głowy.Potrzeba nowych z 4 zawodników,bo czarno widzę naszą grę w A klasie. GOPLANIA !!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~xxx 2015-08-02 23:28:31

avatar co ma puchar Polski do ligi? zanim się coś napisze byle napisać to najpierw trochę trzeba pomyśleć i przeanalizować!!

autor: ~KIBOL 2015-08-04 12:54:21

avatar A co tu przeanalizować,Goplania gra po prostu słabo.Trzeba to przyjać do wiadomości,bo gra w A klasie nie bedzie wcale łatwa!!!

autor: ~anonim 2015-08-04 23:34:41

avatar skład goplani z janikowem: dawid kowalski-konrad sobczak, kmita, łęga, rychłowski-szefler, maciej kowalski, jędrzejczak (molenda 65 min), rose-szubarga, krzysztof sobczak

autor: ~anonim 2015-08-05 08:36:57

avatar w czwartek o 18 30 sparing z Szadłowicami