Goplania Inowrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Szarlej 1:0 Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo 7:2 Znicz Rojewo
KS Brzoza 8:1 GLZS Sadki
Zagłębie Piechcin 1:3 Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno 5:0 Kujawy Markowice
Burza Nowa Wie¶ Wielka 5:3 D±b B±kowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marek434 5

Goplania na Facebooku

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 656, wczoraj: 308
ogółem: 1 165 100

statystyki szczegółowe

Kontakt

e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualno¶ci

Na inaugurację wyjazd do Piechcina!

  • autor: admin, 2015-07-22 10:32

Znany jest już terminarz A klasy na sezon 2015/16. Goplania rozgrywki A klasy zainauguruje w weekend 15/16 sierpnia wyjazdowym meczem z Zagłębiem Piechcin. Pierwszy mecz na własnym boisku Goplania rozegra w drugiej kolejce z Kujawiank± Strzelno. Ostatni mecz rundy jesiennej Goplania rozegra w weekend 14/15 listopada na własnym boisku z KS Brzoza. W rozwinięciu newsa pełny terminarz rundy jesiennej.

Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: Klasa A Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-15

1

Znicz Rojewo

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-08-15

__:__

 

:

2

Zjednoczeni Szarlej

 - 

GLZS Sadki

2015-08-15

__:__

 

:

3

Piast Kołodziejewo

 - 

Unia Gniewkowo

2015-08-15

__:__

 

:

4

KS Brzoza

 - 

Kujawy Markowice

2015-08-15

__:__

 

:

5

Zagłębie Piechcin

 - 

Goplania Inowrocław

2015-08-15

__:__

 

:

6

Kujawianka Strzelno

 - 

D±b B±kowo

2015-08-15

__:__

 

:

7

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-08-15

__:__

 

:


 

Kolejka: 2 w dniach 2015-08-22

8

Czarni Wierzchosławice

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-08-22

__:__

 

:

9

D±b B±kowo

 - 

Noteć Rawicom Łabiszyn

2015-08-22

__:__

 

:

10

Goplania Inowrocław

 - 

Kujawianka Strzelno

2015-08-22

__:__

 

:

11

Kujawy Markowice

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-08-22

__:__

 

:

12

Unia Gniewkowo

 - 

KS Brzoza

2015-08-22

__:__

 

:

13

GLZS Sadki

 - 

Piast Kołodziejewo

2015-08-22

__:__

 

:

14

Znicz Rojewo

 - 

Zjednoczeni Szarlej

2015-08-22

__:__

 

:


 

Kolejka: 3 w dniach 2015-08-29

15

Zjednoczeni Szarlej

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-08-29

__:__

 

:

16

Piast Kołodziejewo

 - 

Znicz Rojewo

2015-08-29

__:__

 

:

17

KS Brzoza

 - 

GLZS Sadki

2015-08-29

__:__

 

:

18

Zagłębie Piechcin

 - 

Unia Gniewkowo

2015-08-29

__:__

 

:

19

Kujawianka Strzelno

 - 

Kujawy Markowice

2015-08-29

__:__

 

:

20

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Goplania Inowrocław

2015-08-29

__:__

 

:

21

Burza Nowa Wie¶ Wielka

 - 

D±b B±kowo

2015-08-29

__:__

 

:


 

Kolejka: 4 w dniach 2015-09-05

22

Czarni Wierzchosławice

 - 

D±b B±kowo

2015-09-05

__:__

 

:

23

Goplania Inowrocław

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-09-05

__:__

 

:

24

Kujawy Markowice

 - 

Noteć Rawicom Łabiszyn

2015-09-05

__:__

 

:

25

Unia Gniewkowo

 - 

Kujawianka Strzelno

2015-09-05

__:__

 

:

26

GLZS Sadki

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-09-05

__:__

 

:

27

Znicz Rojewo

 - 

KS Brzoza

2015-09-05

__:__

 

:

28

Zjednoczeni Szarlej

 - 

Piast Kołodziejewo

2015-09-05

__:__

 

:


 

Kolejka: 5 w dniach 2015-09-12

29

Piast Kołodziejewo

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-09-12

__:__

 

:

30

KS Brzoza

 - 

Zjednoczeni Szarlej

2015-09-12

__:__

 

:

31

Zagłębie Piechcin

 - 

Znicz Rojewo

2015-09-12

__:__

 

:

32

Kujawianka Strzelno

 - 

GLZS Sadki

2015-09-12

__:__

 

:

33

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Unia Gniewkowo

2015-09-12

__:__

 

:

34

Burza Nowa Wie¶ Wielka

 - 

Kujawy Markowice

2015-09-12

__:__

 

:

35

D±b B±kowo

 - 

Goplania Inowrocław

2015-09-12

__:__

 

:


 

Kolejka: 6 w dniach 2015-09-19

36

Czarni Wierzchosławice

 - 

Goplania Inowrocław

2015-09-19

__:__

 

:

37

Kujawy Markowice

 - 

D±b B±kowo

2015-09-19

__:__

 

:

38

Unia Gniewkowo

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-09-19

__:__

 

:

39

GLZS Sadki

 - 

Noteć Rawicom Łabiszyn

2015-09-19

__:__

 

:

40

Znicz Rojewo

 - 

Kujawianka Strzelno

2015-09-19

__:__

 

:

41

Zjednoczeni Szarlej

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-09-19

__:__

 

:

42

Piast Kołodziejewo

 - 

KS Brzoza

2015-09-19

__:__

 

:


 

Kolejka: 7 w dniach 2015-09-26

43

KS Brzoza

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-09-26

__:__

 

:

44

Zagłębie Piechcin

 - 

Piast Kołodziejewo

2015-09-26

__:__

 

:

45

Kujawianka Strzelno

 - 

Zjednoczeni Szarlej

2015-09-26

__:__

 

:

46

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Znicz Rojewo

2015-09-26

__:__

 

:

47

Burza Nowa Wie¶ Wielka

 - 

GLZS Sadki

2015-09-26

__:__

 

:

48

D±b B±kowo

 - 

Unia Gniewkowo

2015-09-26

__:__

 

:

49

Goplania Inowrocław

 - 

Kujawy Markowice

2015-09-26

__:__

 

:


 

Kolejka: 8 w dniach 2015-10-03

50

Czarni Wierzchosławice

 - 

Kujawy Markowice

2015-10-03

__:__

 

:

51

Unia Gniewkowo

 - 

Goplania Inowrocław

2015-10-03

__:__

 

:

52

GLZS Sadki

 - 

D±b B±kowo

2015-10-03

__:__

 

:

53

Znicz Rojewo

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-10-03

__:__

 

:

54

Zjednoczeni Szarlej

 - 

Noteć Rawicom Łabiszyn

2015-10-03

__:__

 

:

55

Piast Kołodziejewo

 - 

Kujawianka Strzelno

2015-10-03

__:__

 

:

56

KS Brzoza

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-10-03

__:__

 

:


 

Kolejka: 9 w dniach 2015-10-10

57

Zagłębie Piechcin

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-10-10

__:__

 

:

58

Kujawianka Strzelno

 - 

KS Brzoza

2015-10-10

__:__

 

:

59

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Piast Kołodziejewo

2015-10-10

__:__

 

:

60

Burza Nowa Wie¶ Wielka

 - 

Zjednoczeni Szarlej

2015-10-10

__:__

 

:

61

D±b B±kowo

 - 

Znicz Rojewo

2015-10-10

__:__

 

:

62

Goplania Inowrocław

 - 

GLZS Sadki

2015-10-10

__:__

 

:

63

Kujawy Markowice

 - 

Unia Gniewkowo

2015-10-10

__:__

 

:


 

Kolejka: 10 w dniach 2015-10-17

64

Czarni Wierzchosławice

 - 

Unia Gniewkowo

2015-10-17

__:__

 

:

65

GLZS Sadki

 - 

Kujawy Markowice

2015-10-17

__:__

 

:

66

Znicz Rojewo

 - 

Goplania Inowrocław

2015-10-17

__:__

 

:

67

Zjednoczeni Szarlej

 - 

D±b B±kowo

2015-10-17

__:__

 

:

68

Piast Kołodziejewo

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-10-17

__:__

 

:

69

KS Brzoza

 - 

Noteć Rawicom Łabiszyn

2015-10-17

__:__

 

:

70

Zagłębie Piechcin

 - 

Kujawianka Strzelno

2015-10-17

__:__

 

:


 

Kolejka: 11 w dniach 2015-10-24

71

Kujawianka Strzelno

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-10-24

__:__

 

:

72

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-10-24

__:__

 

:

73

Burza Nowa Wie¶ Wielka

 - 

KS Brzoza

2015-10-24

__:__

 

:

74

D±b B±kowo

 - 

Piast Kołodziejewo

2015-10-24

__:__

 

:

75

Goplania Inowrocław

 - 

Zjednoczeni Szarlej

2015-10-24

__:__

 

:

76

Kujawy Markowice

 - 

Znicz Rojewo

2015-10-24

__:__

 

:

77

Unia Gniewkowo

 - 

GLZS Sadki

2015-10-24

__:__

 

:


 

Kolejka: 12 w dniach 2015-11-07

78

Czarni Wierzchosławice

 - 

GLZS Sadki

2015-11-07

__:__

 

:

79

Znicz Rojewo

 - 

Unia Gniewkowo

2015-11-07

__:__

 

:

80

Zjednoczeni Szarlej

 - 

Kujawy Markowice

2015-11-07

__:__

 

:

81

Piast Kołodziejewo

 - 

Goplania Inowrocław

2015-11-07

__:__

 

:

82

KS Brzoza

 - 

D±b B±kowo

2015-11-07

__:__

 

:

83

Zagłębie Piechcin

 - 

Burza Nowa Wie¶ Wielka

2015-11-07

__:__

 

:

84

Kujawianka Strzelno

 - 

Noteć Rawicom Łabiszyn

2015-11-07

__:__

 

:


 

Kolejka: 13 w dniach 2015-11-14

85

Noteć Rawicom Łabiszyn

 - 

Czarni Wierzchosławice

2015-11-14

__:__

 

:

86

Burza Nowa Wie¶ Wielka

 - 

Kujawianka Strzelno

2015-11-14

__:__

 

:

87

D±b B±kowo

 - 

Zagłębie Piechcin

2015-11-14

__:__

 

:

88

Goplania Inowrocław

 - 

KS Brzoza

2015-11-14

__:__

 

:

89

Kujawy Markowice

 - 

Piast Kołodziejewo

2015-11-14

__:__

 

:

90

Unia Gniewkowo

 - 

Zjednoczeni Szarlej

2015-11-14

__:__

 

:

91

GLZS Sadki

 - 

Znicz Rojewo

2015-11-14

__:__

 

:

 


  • Komentarzy [7]
  • czytano: [903]
 

autor: ~anonim 2015-07-23 13:01:22

avatar pierwszy sparing w czwartek o 18:30 na goplanii z wisł± fordon


autor: ~anonim 2015-07-24 14:13:32

avatar goplania -wisła fordon 7:1
bramki: 2-Kamil Bochat, 2- Krzysztof Sobczak, 1-Mariusz Łęga, 1-Konrad Sobczak, 1-Mikołaj Goczkowski


autor: ~KIBOL GOPLANII 2015-07-25 13:35:47

avatar Panowie ,w jakim składzie grała nasza Goplania??????????????????? I kto trenuje Goplanię????????


autor: ~kibic 2015-07-26 11:44:13

avatar Jakie¶ info o transferach,kto odszedł,przyszedł?


autor: ~anonim 2015-07-27 18:05:52

avatar w sobote z Janikowem o 17 00


autor: ~anonim 2015-07-29 14:55:22

avatar dzisiaj o 18:30 sparing z czarnymi wierzchosławice na goplanii


autor: ~anonim 2015-07-29 20:43:02

avatar Goplania - Czarni 6-4 bramki Krzysztof Sobczak-3 łęga-1 Blumel-1 Bochat-1


Dodaj swój komentarz

Autor: Tre¶ć:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Noteć Rawicom ŁabiszynGoplania Inowrocław
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
2015-08-30, 16:00:00
Stadion Miejski w Łabiszynie
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Goplania Inowrocław - Burza Nowa Wie¶ Wielka
Czarni Wierzchosławice - D±b B±kowo
Kujawy Markowice - Noteć Rawicom Łabiszyn
Unia Gniewkowo - Kujawianka Strzelno
GLZS Sadki - Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo - KS Brzoza
Zjednoczeni Szarlej - Piast Kołodziejewo

Statystyki drużyny