Dwie porażki na pożegnanie z V ligą!

• autor: admin, 2015-07-01 13:15

Dwa ostatnie spotkania Goplanii w sezonie 2014/15 zakończyły się porażką naszego zespołu. Spotkanie 29 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Goplanią, a Liderem Włocławek zostało zweryfikowane na walkower, na korzyść z zespołu z Włocławka. Goplania razem ze sędziami czekała na Lidera o godzinie 10. Według działaczy z Inowrocławia w czwartek nastąpiło porozumienie w sprawie przełożenia godziny spotkania. Lider twierdzi, że nie wyraził na to zgody. W Inowrocławiu pojawił się o g. 16 czyli na 60 minut przed rozpoczęciem spotkania. Wydział Gier i Ewidencji zweryfikował wynik tego spotkania, jako walkower dla Lidera.

Ostatnie spotkanie sezonu Goplania rozegrała w Barcinie ze zdegradowanym już wcześniej Dębem. Zespół Goplanii przegrał to spotkanie 1:2, a jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Krzysztof Głogowski.

Goplania zakończyła sezon 2014/15 na ostatniej pozycji z 25 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 34-68. O spadku Goplanii zadecydowała m.in. fatalna runda wiosenna, gdzie nasz zespół zdobył zaledwie 9 punktów. Najlepszym strzelcem Goplanii w zakończonym sezonie został Krzysztof Głogowski z 9 bramkami na koncie. Oprócz Goplanii z V ligą pożegnał się Lider Włocławek, Dąb Barcin oraz Kujawy Markowice. Kolejny sezon Goplania spędzi na A-klasowych boiskach. Miejmy nadzieję, że gra w A-klasie będzie trwała jak najkrócej i zespół Goplanii jak najszybciej wróci do wyższej ligi.

fot. Andrzej Schmidt

autor: ~ino 2015-07-04 08:16:56

avatar AMEN

autor: ~anonim 2015-07-17 13:41:11

avatar w piatek o 18:30 goplania ma 1 trening, odchodzi około 5 zawodników, a przychodzi około 7 w tym są to zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali już nasz klub

autor: ~KIBOL GOPLANII 2015-07-20 16:06:36

avatar Kto będzie trenował naszą Goplanię????Kto odchodzi a kto przychodzi???Czy nic się w klubie nie dzieje??????????????????????

autor: ~hjgyf 2015-07-24 12:13:46

avatar Na dzień dzisiejszy z klubu odeszli: Damian Szwandke.Damian Szemrowicz.Krystian Piechocki.Krzysztof Głogowski.Dawid Jastrzębski,Trenerem pozostał Cezary Makowiecki