e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania spada do A klasy!

• autor: admin, 2015-06-12 09:04

Po sromotnej porażce 0:6 w Szubinie z tamtejszą Szubinianką Goplania nie ma już żadnych szans na utrzymanie w V lidze. Goplania pojechała do Szubina w mocno osłabionym składzie, a do bramki zmuszony był stanąć Łukasz Paczkowski. Pomimo tego do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Po przerwie jednak na boisku istniała tylko Szubinianka, która strzeliła aż sześć goli,

Spotkanie z 27 kolejki pomiędzy Goplanią a Zdrojem Ciechocinek zostało zweryfikowane na walkower na korzyść zespołu z Ciechocinka z powodu gry w zespole Goplanii zawieszonego zawodnika.

Do końca sezonu pozostały dwie kolejki. Ostatni mecz na własnym boisku w tym sezonie Goplania rozegra w sobotę, 13 czerwca z Liderem Włocławek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Karol Kobędza (Toruń), Patryk Gryckiewicz (Toruń) oraz Patryk Piluś (Toruń).

Szubinianka Szubin - Goplania Inowrocław 6:0 (0:0)

Bramki: Robert Jurek 47', Dariusz Chojnacki 51', Robert Jurek 57', Mirosław Obremski 70', Dawid Woźniak 77', Marcin Wiśniewski 84'

Skład Goplanii: Paczkowski - Wegner, Sobczak, Łęga, Rose - Szefler, Jastrzębski, Fijałkowski, Głogowski - Molenda (C.Makowiecki 75'), Piechocki