e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania jedną nogą w A klasie!

• autor: admin, 2015-06-05 07:03

Porażką Goplanii 2:3 pomimo pogoni w drugiej połowie zakończyło się sobotnie spotkanie ze Zdrojem Ciechocinek. Początek spotkania był dla naszego najgorszy jaki mógł być. W 7 minucie spotkania Łukasz Świeczkowski wyprowadził gości na prowadzenie. W 24 minucie Damian Szwandke otrzymał kontrowersyjną czerwoną kartkę za faul i do bramki stanął Dawid Kowalski, a Goplania zmuszona była grać w dziesiątkę. W 25 minucie Maciej Paczek podwyższył prowadzenie gości, a wynik 0:2 utrzymał się do przerwy. W 55 minucie Mariusz Łęga celnym strzałem z rzutu wolnego dał grającej w dziesiątkę Goplanii kontaktowego gola. W 78 minucie Kamil Szefler strzałem z rzutu karnego doprowadził do remisu. Niestety w 88 minucie Radosław Czułkowski po kontrze Zdroju strzelił trzecią bramkę dla gości i dał Zdrojowi zwycięstwo.

Goplania po sobotniej porażce na trzy kolejki do końca sezonu jest w bardzo trudnej sytuacji w tabeli. Najbliższe spotkanie Goplania rozegra w sobotę, 6 czerwca w Szubinie z tamtejszą Szubinianką. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Karol Kobędza (Toruń), Maciej Lanckowski (Toruń) oraz Rafał Wółkiewicz (Toruń). Miejmy nadzieję, że Goplania jeszcze nie zrezygnowała z walki i pokusi się w Szubinie o niespodziankę.

Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 2:3 (0:2)

Bramki: Mariusz Łęga 55', Kamil Szefler 78' (k) - Łukasz Świeczkowski 7', Maciej Paczek 25', Radosław Czułkowski 88'

Skład Goplanii: Szwandke (cz.k. 24') - Szemrowicz, Jastrzębski, Łęga, D.Kowalski - Sobczak, Szubarga, Szefler, Głogowski, Paczkowski - Piechocki