Goplania przegrywa na własnym boisku! W sobotę mecz o...

• autor: admin, 2015-05-28 20:25
Goplania przegrywa na własnym boisku! W sobotę mecz o wszystko ze Zdrojem!

W meczu 26 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania uległa na własnym boisku 2:3 Kujawiakowi Kowal. W 14 minucie spotkania gości na prowadzenie wyprowadził Vitalii Shvets i prowadzenie Kujawiaka utrzymało się do przerwy. Początek drugiej połowy był dla Goplanii wymarzony. Najpierw w 51 minucie Kamil Szefler wykorzystał rzut karny podyktowany za faul zawodnika z Kowala. W 62  minucie Łukasz Paczkowski wyprowadził Goplanię na prowadzenie. Gdy wydawało się, że zawodnicy Goplanii mają mecz pod kontrolą w 72 minucie arbiter podyktował jedenastkę dla gości po zagraniu ręką zawodnika Goplanii. Rzut karny wykorzystał Dawid Kwiatkowski i doprowadził do remisu 2:2. W 78 minucie ten sam zawodnik wyprowadził gości na prowadzenie i wynik 2:3 pomimo kolejnych prób obu zespołów utrzymał się do końca spotkania.

Goplania po sobotniej porażce traci do Zdroju Ciechocinek, który jest na pozycji dającej utrzymanie 5 punktów. W najbliższą sobotę Goplania podejmować będzie na własnym boisku właśnie zespół z Ciechocinka i będzie to dla naszego zespołu ostatnia szansa na dalszą walkę o utrzymanie. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Marcin Nowakowski (Bydgoszcz), Łukasz Nowakowski (Bydgoszcz) oraz Tomasz Szubiński (Bydgoszcz). Miejmy nadzieję, że zawodnicy Goplanii nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w spotkaniu ze Zdrojem wywalczą arcyważne trzy punkty.

Goplania Inowrocław - Kujawiak Kowal 2:3 (0:1)

Bramki: Kamil Szefler 51' (k), Łukasz Paczkowski 62' - Vitalii Shvets 14', Dawid Kwiatkowski 72' (k), 78'

Skład Goplanii: Szwandke - Szemrowicz, Wegner, Łęga, D.Kowalski (Fijałkowski 76') - Sobczak, Szefler, Głogowski (Rose 62'), Paczkowski - Jastrzębski, Piechocki

fot. SportowyInowroclaw.pl