e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka w Lipnie! Z Kujawami mecz ostatniej szansy!

• autor: admin, 2015-05-07 10:09

W meczu 23 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania uległa w Lipnie 0:2 tamtejszej Mieni. Bramki dla Mieni strzelili w 37 minucie spotkania Maciej Serafin oraz w 60 minucie Dawid Graczyk. Po porażce w Lipnie Goplania zajmuje w tabeli 15 lokatę z 22 punktami na koncie i w tej chwili traci do miejsca dającego utrzymanie w V lidze 4 punkty.

W najbliższą sobotę Goplania podejmować będzie na własnym boisku kolejnego bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie w V lidze - Kujawy Markowice. Sobotnie spotkanie Goplania musi koniecznie wygrać, aby jeszcze pozostać w grze o zachowanie ligowego bytu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Łukasz Damski (Tryszczyn), Aleksander Nowicki (Solec Kujawski) oraz Tomasz Szubiński (Bydgoszcz).

Mień Lipno - Goplania Inowrocław 2:0 (1:0)

Bramki: Maciej Serafin 37, Dawid Graczyk 60'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Wegner, Rose, Paczkowski - Głogowski (Szemrowicz 60'), Sobczak (Fijałkowski 65'), Szefler, D. Kowalski, Łęga - Piechocki