e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka u siebie ze Startem!

• autor: admin, 2015-04-29 17:18

W meczu 22 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania uległa na własnym boisku Startowi Radziejów 1:2. Lepiej sobotnie spotkanie rozpoczęli goście, którzy po dwóch bramkach Konrada Lewandowskiego, kolejno w 8 i 32 minucie prowadzili 2:0. W 35 minucie spotkania kontaktową bramkę dla Goplanii strzelił Konrad Sobczak i wynik 1:2 dla Startu utrzymał się do przerwy. Po przerwie zarówno Goplania jak i Start miały kolejne okazje, lecz wynik niestety nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się porażką Goplanii 1:2.

Po porażce ze Startem Goplania mocno skomplikowała sobie sytuację przed decydującymi meczami o utrzymanie. Kolejne spotkanie Goplania rozegra w piątek, 1 maja w Lipnie z tamtejszą Mienią. Goplania musi z Mienią, która jest bezpośrednim rywalem naszego zespołu o utrzymanie ligowego bytu powalczyć o zwycięstwo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Radosław Papierowski (Świecie n/Wisłą), Jakub Szuprytowski (Świecie) oraz Sławomir Mąka (Świecie). Miejmy nadzieję, że zawodnicy Goplanii nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w Lipnie wywalczą bardzo ważne punkty.

Goplania Inowrocław - Start Radziejów 1:2 (1:2)

Bramki: Konrad Sobczak 35' - Konrad Lewandowski 8', 32'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Sobczak (D.Kowalski 66'), Rose, Wegner - Szefler, Jastrzębski (Łęga 46'), Fijałkowski, Paczkowski - Głogowski, Piechocki