Wyjazdowe zwycięstwo w ostatniej sekundzie!

• autor: admin, 2015-04-23 10:09

Po dramatycznym meczu Goplania odniosła bardzo ważne zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko. Lepiej sobotnie spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy w 8 minucie po bramce z rzutu karnego Łukasza Janickiego objęli prowadzenie. Odpowiedź Goplania była najlepsza jaka być mogła, bo już minutę później Łukasz Paczkowski po strzale głową wyrównał stan meczu. W 12 minucie Goplania objęła prowadzenie po bramce z rzutu wolnego Kamila Szeflera. W 18 minucie nasz zespół prowadził już 3:1 po samobójczej bramce Marcina Grochowskiego i była to trzecia bramka Goplanii w przeciągu 10 minut. W 23 minucie Maciej Będzitko strzelił kontaktową bramkę dla Brzysko-Rolu i wynik 3:2 dla Goplanii utrzymał się do przerwy. Po przerwie Brzysko-Rol zaatakował dążąc do wyrównania. Ta sztuka udała się gospodarzom po bramce głową Radosława Zielińskiego w 72 minucie spotkania. Gdy wydawało się, że spotkania zakończy się podziałem punktów, Dawid Jastrzębski w 93 minucie strzelił dla Goplanii zwycięską bramkę zapewniając Goplanii drugie zwycięstwo z rzędu.

Goplania po słabym początku rundy w końcu zaczęła wygrywać i nie zrezygnowała z walki o utrzymanie piątoligowego bytu. Już w sobotę, 25 kwietnia Goplanię czeka kolejny trudny pojedynek, bo na stadion przy ul. Orłowskiej przyjeżdża kandydat do awansu do IV ligi, zajmujący obecnie trzecią lokatę w tabeli - Start Radziejów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Krzysztof Budziński (Lipno), Mariusz Pyszorski (Lipno) oraz Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń n/W.). Miejmy nadzieję, że Goplania po dwóch wygranych z rzędu pójdzie za ciosem i w trudnym spotkaniu ze Startem powalczy o kolejne zwycięstwo.

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Goplania Inowrocław 3:4 (2:3)

galeria z meczu (brzysko-rol.pl) -> kliknij tutaj

Bramki: Łukasz Janicki 8', Maciej Będzitko 23', Radosław Zieliński 72' - Łukasz Paczkowski 9', Kamil Szefler 12', Marcin Grochowski 18' (samobójcza), Dawid Jastrzębski 90+3'

Skład Goplanii: Szwandke - Jastrzębski, Wegner, Paczkowski (Łęga 65'), D.Kowalski - Sobczak (Szubarga 60'), Szefler, Rose, Fijałkowski - Głogowski, Piechocki

fot. galeria.brzysko-rol.eu

autor: ~anonim 2015-04-24 16:04:39

avatar brawoooo! spotkania Goplanii nigdy nie są nudne !!! Walczyć dalej !!! w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym !!!

autor: ~KIBOL GOPLANII 2015-04-25 13:08:05

avatar Czy każdy może wygrać z każdym,raczej nie!!!!!!Mecz ze STARTEM to mecz o 6 punktów!!!!Jak nasza GOPLANIA zagra agresywnie ale uważnie w obronie jest szansa na zwycięstwo!!!POWODZENIA!!!

autor: ~KIBOL GOPLANII 2015-04-27 11:37:51

avatar Mecz ze Startem u siebie przegrany 1:2.Szkoda.Ale teraz mecz chyba decydujący w Lipnie z Mieniem!!!Jak przegra nasza Goplania no to chyba będzie żegnać ligę okręgową!!!Ale wierzę ,ze będą walczyć,trawę gryść bo są w stanie WYGRAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2015-04-29 00:29:45

avatar skład goplanii ze startem:szwandke-redmann, sobczak (d.kowalski 65 min), rose, wegner-szefler, jastrzębski (łęga 45 min), fijałkowski, paczkowski-głogowski, piechocki
mecz z lipnem w piątek o 14