e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Przełamanie z GKS-em!

• autor: admin, 2015-04-15 17:29

W meczu 20 kolejki V ligi kujawsko - pomorskiej Goplania pokonała na własnym boisku GKS Baruchowo 2:1 i po trzech porażkach z rzędu w końcu odniosła upragnione zwycięstwo. Do szatni po pierwszej połowie w lepszych humorach schodzili jednak goście z Baruchowa, którzy w 44 minucie spotkania po bramce bezpośrednio z rzutu wolnego Dariusza Janika objęli prowadzenie. W drugiej połowie Goplania nie mając wyboru zaatakowała, co dało efekt w 47 minucie, kiedy to Krystian Piechocki po błędzie bramkarza gości wyrównał stan meczu. W kolejnych minutach zarówno zawodnicy Goplanii jak i gości mieli kolejne sytuacje do strzelenia gola, lecz to Goplania zadała decydujący cios. W 92 minucie wybornej okazji nie zmarnował Krystian Piechocki i celnym strzałem zapewnił Goplanii trzy punkty.

Kolejny mecz Goplania rozegra w sobotę, 18 kwietnia w Brzyskorzystewku z tamtejszym Brzysko-Rolem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz), Adam Lyczmański (Bydgoszcz) oraz Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz). Goplania musi w tym spotkaniu walczyć o zwycięstwo, gdyż pomimo ostatniej wygranej nadal znajduje się w trudnej sytuacji w tabeli. Miejmy nadzieję, że nasz zespół w meczu z Brzysko-Rolem pokaże zaangażowanie oraz wolę walki i będzie kontynuować zwycięską serię w meczach przeciwko zespołowi z Brzyskorzystewka.

Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo 2:1 (0:1)

Bramki: Krystian Piechocki 47', 90+2' - Dariusz Janik 44'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Łęga, Fijałkowski (D.Kowalski 82') - Sobczak, Szefler, Rose, Wegner - Jastrzębski (Głogowski 45'), Piechocki