e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Trzecia porażka z rzędu w tym roku!

• autor: admin, 2015-04-10 07:44

Goplania w meczu 19 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej doznała w Janowcu Wielkopolskim trzeciej porażki po przerwie zimowej i znajduje się obecnie w bardzo trudnej sytuacji w tabeli. Nasz zespół pomimo przewagi przez całe spotkanie i kilku stuprocentowych okazji do strzelenia gola przegrał ze Spartą 0:1 po bramce Mateusza Głowskiego w 75 minucie spotkania.

Kolejny mecz Goplania rozegra w sobotę, 11 kwietnia na własnym boisku z GKS-em Baruchowo. Goplania musi ten mecz koniecznie wygrać, by myśleć jeszcze o skutecznej walce o zachowanie ligowego bytu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Mikołaj Chromiński (Ciechocinek), Jacek Rogowski (Toruń) oraz Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski).

Sparta Janowiec Wielkopolski - Goplania Inowrocław 1:0 (0:0)

Bramka: Mateusz Głowski 75'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Łęga (Szefler 62'), Fijałkowski - Wegner, Sobczak, Rose, Głogowski - Jastrzębski (Piechocki 53'), Paczkowski