e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka z Notecią i trudna sytuacja w tabeli!

• autor: admin, 2015-04-02 17:47

W meczu o przysłowiowe ,,6 punktów" Goplania przegrała na własnym boisku z Notecią Gębice 1:2. W 31 minucie za sprawą Piotra Paci goście z Gębic objęli prowadzenie. Goplania odpowiedziała w 36 minucie po bramce głową Dawida Jastrzębskiego. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. W 50 minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gości. Do piłki podszedł Piotr Pacia i nie dał szans golkiperowi Goplanii. Goplania pomimo kilku dobrych sytuacji nie zdołała już wyrównać i przegrała drugi mecz po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej.

Po porażce z Notecią Goplania traci do miejsca dającego utrzymanie 4 punkty. W najbliższym spotkaniu Goplania musi koniecznie zapunktować, by nie dać oddalić się rywalom w grze o zachowanie piątoligowego bytu. Nasz zespół czeka jednak trudne zadanie, bo udaje się do Janowca Wielkopolskiego na mecz z tamtejszą Spartą, która ostatnie dwa mecze wygrała. Miejmy nadzieję, że Goplanii uda się zdobyć punkty na trudnym wyjeździe i rozpocząć pogoń za rywalami. Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 15:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Jerzy Rolbiecki (Toruń), Arkadiusz Traczyk (Toruń) oraz Marcin Kempa (Toruń).

Goplania Inowrocław - Noteć Gębice 1:2 (1:1)

Bramki: Dawid Jastrzębski 36' - Piotr Pacia 31', 50' (k)

Skład Goplanii: D.Kowalski - Redmann, Szemrowicz, Łęga, Fijałkowski - Wegner, Jastrzębski, Rose (Szefler 75'), Głogowski - Paczkowski, Piechocki