Goplania przegrywa sparing z Burzą!

• autor: admin, 2015-02-27 10:31

W kolejnym spotkaniu sparingowym przed zbliżającą się rundą wiosenną Goplania przegrała z A-klasową Burzą Nowa Wieś Wielka 0:1. Oba zespoły miały po kilka okazji do zdobycia bramek, lecz brakowało skuteczności. Jedyna bramka padła po samobójczym trafieniu Damiana Szemrowicza.

Kolejny sparing Goplania rozegra w niedzielę, 1 marca z V-ligowym Gryfem Sicienko. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Wierzbińskiego w Inowrocławiu

autor: ~anonim 2015-02-28 00:18:41

avatar goplania z 5-0 do przerwy i pozamiatane ale to przyjdzie w lidze :D

autor: ~Stary Kibol Goplanii 2015-03-01 12:33:59

avatar Mój boże to już przegrywamy z Burzą 0:1 !!Kiedyś nie do pomyślenia,ale teraz taką mamy nasza Goplanię.Kiedyś nasza Goplania w 3 lidze ,zawsze w czubie,świetny trener Raniszewski,komplety kibiców na meczach,a teraz co???W starej 2 lidze nasza Goplania walczyła ,choc spadła ,ale zawsze walczyła do upadłego,trawę gryżli!!!Takie mecze z zagłębiem wałbrzych,Piastem Gliwice,Rowem rybnik,czy Stilonem gorzów nasza Goplania walczyła jak LEW!!Nie mówiąc już mecze w 2 lidze z ZAWISZĄ BYDGOSZCZ w Inowrocławiu ,komllet kibiców i walka naszej GOPLANII!!!A teraz to ja już nie wiem czy nasi chłopcy z GOPLANII wiedzą co to walka ,ambicja i co znaczy klub GOPLANIA INOWROCŁAW!!!!!!!!!!!!!Kiedyś wszystkie mecze mistrzoskie i te SPARINGI dla Goplanii były najważniejsze!!I NIE PRZEGRYWALI z zespołami niższymi!

autor: ~anonim 2015-03-02 13:08:04

avatar nie byłeś na meczu nie widziałeś to nie pie**ol :) a co do tych Twoich starych czasów to niestaty ale one minęły klub upadał i ciesz sie ze Ci chłopacy którzy są w ogole zostali bo mogliby jak "kibice" tego klubu narzekać i je**ąć to w ch*j i grac gdzies indziej !! klub powoli wstaje z kolan nowy zarząd, paru chłopaków wraca do grania i zapewne Ty przyjdziesz na mecz dopiero jak wygrają z 2-3 mecze bo jestes zapewne kibicem sukcesu :) stare czasy gdzie klub załatwiał prace zawodnikom i mogli sie skupić na grze dawno minęły !!!teraz w inie pracy nie ma ciężko o nią!! klub nie oferuje chłopakom żandych pieniedzy bo ich nie ma ! ! poza wyjazdami gdzie dostają 20 zł ! wiec co ty mi tu pie**olisz ze nie mają ambicji! Oni grają właśnie tylko dla barw ! sparing z burzą to tylkoSpraing a Liga Ligą

autor: ~Kibic 2015-03-02 20:42:42

avatar Goplania 2-1 gryf sicienko
Bramki Wróblewski, Głogowski
Skład:Szwandke-Redamnn,wegner,łega,ros e - sobczak,jastrzębski,głogowski,fijałkowsk i-wróblewski,piechocki
Grali również: szefler,nowakowski,molenda,kowalski
Nieobecni:szemrowicz,szubarga,kimta,go czkowski

autor: ~kibic 2015-03-02 20:44:18

avatar oraz kontuzjowany paczkowski

autor: ~... 2015-03-02 20:46:17

avatar Czy ten nowy zarzad c robi? miał być komplet strojów jakis nie ma piłek chłopacy nie maja do trenowania miała byc aktywna strona internetowa miali byc jacys sponsorzy!! pokazówka zwykła... Brawo dla chlopaków że chca jeszcze dograć sezon

autor: ~STARY KIBOL GOPLANII 2015-03-04 12:57:17

avatar DO ANONIMA!!Chodzę na wszystkie mecze !Jak ja Chodziłem na mecze to ty na chleb mówiłeś BEBB.Twój język akurat pasuje do ciebie!!Kto cię upoważnił do obrażania innych ,tych z GOPLANII,którzy mają inne zdanie o dzisiejszej GOPLANII!!!Takich jak ty powinni usówać z klubu,meczy!!!

autor: ~koko 2015-03-05 22:58:25

avatar info do autor: ~... jeżeli wydaje Ci się, że nowy zarząd znajdzie kasę na wszystkie potrzeby w ciągu miesiąca , to chyba nie w tym świecie i realiach żyjesz, a jeżeli tak Ci przykro, że nie ma tego, czy tamtego to wyłóż kasę albo przestać krytykować i jątrzyć, bo widzę że nie jesteś Goplanistą tylko podjudzaczem - nara

autor: ~anonim 2015-03-06 13:07:40

avatar zdanie mozna miec inne ale tak jak piszesz jak chodziłeś na mecze to ja na chleb mówiłem BEEB :D i chyba zostałeś w tych czasach :) a obrazić nikogo nie obraziłem :) napisałem co myśle :) nie ubliżyłem :) ale widocznie Ciebie coś zabolało :)

autor: ~Do Anonima 2015-03-08 08:09:27

avatar Widzę ,że TY masz jakiś problem ze sobą!!???Ty nawet nie znasz historii naszej GOPLANII!!!!

autor: ~Były Piłkarz Goplanii 2015-03-08 12:34:52

avatar A ja bym ANONIM chciał wrócic to starych czasów Gdzie nasza Goplania liczyła się i lała wszystkich na boisku!!!!A pamiętasz towarzyski mecz z Legią Warszawa z Dziekanowskim,Wdowczykiem i innymi????Goplania wygrała to spotkanie 2:0 !!!A na trybunach parę tysięcy kibiców!!!POZDRAWIAM!!!

autor: ~anonim 2015-03-09 21:58:03

avatar znam bardzo dobrze historie goplanii :) problemu nie mam to Ty widze tu sie spinasz ostro cały czas :D do byłego piłkarza.. ja tez chciałbym zeby wróciły dobre czasy na orłowska..ale tu nie zrzucałbym całej odpowiedzialności czy winy na zawodników..jak to robi stary kibol :)

autor: ~REX 2015-03-14 07:02:05

avatar A czyja to wina ,że tak słabo gra Goplania????Po prostu są słabsi od poprzedników!!!!!!!!!!!!!!!!