Goplania odrabia straty i wygrywa z Dębem!

• autor: admin, 2014-11-13 17:32

W meczu 15 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania pokonała na własnym boisku Dąb Barcin 2:1. Wtorkowe spotkanie rozpoczęło się jednak dla Goplanii nie najlepiej. W 16 minucie Jarosław Plewa wyprowadził gości z Barcina na prowadzenie i wynik 1:0 dla gości utrzymał się do przerwy. Wcześniej Goplania powinna prowadzić, lecz wyborną okazję zmarnował Konrad Sobczak. Po przerwie Goplania zagrała z ambicją i wolą walki co zaowocowało bramką Krzysztofa Głogowskiego w 57 minucie. W 65 minucie wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Dębu sfaulował Łukasz Paczkowski i za to zagranie ujrzał czerwoną kartkę. Gdy wydawało się, że grającym o jednego zawodnika mniej zawodnikom Goplanii trudno będzie o zwycięstwo w 71 minucie, po skutecznej kontrze Krzysztof Głogowski wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Końcowe minuty meczu to dobra gra defensywy Goplanii, która nie zdołała już dopuścić gości do strzelenia drugiej bramki. W ostatniej minucie nerwowo nie wytrzymał zawodnik Dębu, który ujrzał czerwoną kartkę za obrazę sędziego.

Goplania po wyjazdowym zwycięstwie we Włocławku poszła za ciosem i na własnym terenie zdobyła bezcenne trzy punkty. Pomimo niekorzystnego rezultatu do przerwy goplaniści nie załamali się i zdołali odnieść zwycięstwo. Ostatnie spotkanie w tym roku Goplania rozegra w niedzielę, 16 listopada na własnym boisku ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30, a poprowadzi je trójka sędziowska: Bartosz Tarnolicki (Matyldzin), Łukasz Boinski (Sadki) oraz Artur Rózga (Bnin). Miejmy nadzieję, że Goplania na koniec roku odniesie trzecie zwycięstwo z rzędu i zrewanżuje się gościom z Piotrkowa Kujawskiego za porażkę z pierwszej kolejki tego sezonu.

Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2:1 (0:1)

Bramki: Krzysztof Głogowski 57', 71' - Jarosław Plewa 16'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Łęga, D. Kowalski - Sobczak, Szubarga (Molenda 88'), Szefler, Paczkowski (czerwona kartka 65') - Wegner (Nowakowski 89'), Głogowski

fot. SportowyInowroclaw.pl

autor: ~STARY GOPLANISTA 2014-11-14 13:30:24

avatar Brawo panowie!!!Teraz mecz ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski.Ten mecz trzeba koniecznie wygrać,to by było 3 zwycięstwo z rzędu,tak potrzebne drużynie!!!!!!!!

autor: ~KIBOL 2014-11-16 16:01:51

avatar Nic z tego ,kolejna porażka u siebie ze Zjednoczonymi 2:4 !!!!!Nasi grają piach,szkoda gadać!!!Myślę ,że musi przyjść nowy TRENER z twardą ręką,aby nauczył niektórych jak grać,żeby nie popełniać takich koszmarnych błędów!!!!Po prostu nasza GOPLANIA to już drużyna ktorą każdy może ograć jak chce!!!!

autor: ~Goplania 2014-11-17 17:00:39

avatar Czemu teraz ze Zjednoczonymi nie grał Kajtek?

autor: ~anonim 2014-11-20 20:29:48

avatar kajtek z frankiem nie grali za kartki, tu nie chodzi o trenera ale o podejście zawodników, trzeba się wzmocnić bo ten zespół stać na wyższą lokatę

autor: ~kibic Goplanii 2014-11-21 15:11:50

avatar a wiesz ilu zawodników trenuje ? prawie wszyscy pracują na zmiany , frekwencja po 2-3 na treningu , Coperfield by nie dał rady.

autor: ~KIBOL 2014-11-21 21:40:20

avatar Inne drużyny też trenują i ich zawodnicy pracuja także na zmiany,a leją naszą Goplanię jak chcą!!!!Musi sie zmienic podejście zawodników do treningów,a jak nie ma komu trenować to szkoda gadać,wycofać drużynę z rozgrywek!!!!!

autor: ~anonim 2014-11-22 05:45:53

avatar o jakie podejście zawodników ? ciesz sie ze są w ogole bo inni by to rzucili i mieli w du*ie :)

autor: ~stary Goplanista 2014-11-25 19:02:23

avatar Juniorzy starsi z tego co pamiętam wygrali ligę jakieś 3-4 lata temu i gdzie teraz jest ten skład ilu zostało tylko paru a trzeba było wtedy szanować młodzież to mielibyście kim grać i frekwencja na treningu była by o wiele wyższa.