e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Przełamanie we Włocławku!

• autor: admin, 2014-11-10 18:30

W meczu 14 kolejki V ligi kujawsko - pomorskiej Goplania pokonała we Włocławku tamtejszy Lider 2:0. Do przerwy bliżej strzelenia bramki byli gospodarze. W 44 minucie spotkania zawodnik Lidera nie wykorzystał rzutu karnego, trafiając w poprzeczkę i bezbramkowy remis utrzymał się do przerwy. Po przerwie to Goplania strzelała bramki. W 60 minucie Krzysztof Głogowski wyprowadził Goplanię na prowadzenie. W 86 minucie Rafał Bobrowski skierował piłkę do własnej bramki i Goplania prowadziła już 2:0. Taki rezultat utrzymał się do końca spotkania.

Zespół Goplanii po ostatnich porażkach przełamał się i odniósł ważne zwycięstwo na trudnym terenie we Włocławku. Ostatnie dwa spotkania w tym roku Goplania rozegra na własnym boisku. Już we wtorek, 11 listopada Goplania podejmować będzie przed własną publicznością Dąb Barcin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30, a poprowadzi je trójka sędziowska: Rafał Kosek (Bydgoszcz), Mirosław Oparczyk (Zamość) oraz Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota). Miejmy nadzieję, że Goplania po sobotnim zwycięstwie pójdzie za ciosem i wywalczy u siebie ważny komplet punktów.

Lider Włocławek - Goplania Inowrocław 0:2 (0:0)

Bramki: Krzysztof Głogowski 60, Rafał Bobrowski (samobójcza) 86'