e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Wysoka porażka w Markowicach!

• autor: admin, 2014-10-09 11:49

Po wysokim zwycięstwie na własnym boisku przyszła wysoka porażka na wyjeździe. W sobotnim spotkaniu 9 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania uległa w stosunku 1:5 Kujawom Markowice. W 22 minucie spotkania Kamil Łukomski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Goplania zdołała odpowiedzieć w 38 minucie dzięki bramce Damiana Szemrowicza. Do przerwy utrzymał się remis 1:1. Po przerwie błędy Goplanii w defensywie zadecydowały o straconych czterech bramkach. Kujawy na kolejne prowadzenie wyprowadził Krzysztof Gajkowski w 57 minucie spotkania. W 74 minucie Tomasz Krysiński podwyższył prowadzenie Kujaw. Ten sam zawodnik w 83 minucie strzelił swoją drugą bramkę. Wynik meczu na 5:1 dla gospodarzy ustalił w 92 minucie Kamil Łukomski.

W niedzielę, 12 października Goplania będzie miała okazję do rehabilitacji. W meczu 10 kolejki V ligi Goplania podejmować będzie na własnym boisku będący ostatnio w dobrej formie Łokietek Brześć Kujawski. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 15:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Adrian Rybowicz (Lipno), Jarosław Bykowski (Lipno) oraz Krzysztof Rupiński (Rypin). Miejmy nadzieję, że Goplania na własnym boisku pokaże formę ze spotkania z Mień Lipno i powalczy o komplet punktów przed własną publicznością.

Kujawy Markowice - Goplania Inowrocław 5:1 (1:1)

Bramki: Kamil Łukomski 22', 92', Tomasz Krysiński 74', 83', Krzysztof Gajkowski 57' - Damian Szemrowicz 38'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Rose (Paczkowski 75'), Szubarga - Jędrzejczak, Sobczak (Molenda 80'), Szefler, Wegner (D. Kowalski 85') - Głogowski, M. Kowalski (Nowakowski 85')