Goplania na piątkę z liderem!

• autor: admin, 2014-10-01 17:49

Ostre strzelanie urządziła sobie w sobotnim spotkaniu 8 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania z dotychczasowym liderem, pokonując zespół z Lipna 5:0. Goplania objęła prowadzenie już w 1 minucie spotkania za sprawą celnego strzału Krzysztofa Głogowskiego. Kolejne minuty to dominacja Goplanii, która stwarzała kolejne sytuacje. W 37 minucie Kajetan Wegner po dobitce do pustej bramki podwyższył prowadzenie Goplanii i wynik 2:0 utrzymał się do przerwy. Po przerwie Goplania nadal atakowała. W 53 minucie Krzysztof Głogowski wykorzystuje dogodną okazję i jest już 3:0 dla gospodarzy. Goplania na tym nie poprzestała i już minutę później Mateusz Kowalski strzelił czwartą bramkę dla goplanistów. W 79 minucie spotkania Łukasz Paczkowski dopełnił dzieła zniszczenia strzelając kolejną bramkę dla Goplanii i ustalając wynik na 5:0.

Goplania po sobotnim zwycięstwie nad dotychczasowym liderem uda się w najbliższą sobotę, 4 października do pobliskich Markowic na mecz z tamtejszymi Kujawami. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30, a poprowadzi je trójka sędziowska: Bartosz Tarnolicki (Matyldzin), Sławomir Radzik (Wojnowo) oraz Bogdan Jarosz (Wojnowo). Miejmy nadzieję, że Goplania po sobotniej wysokiej wygranej pójdzie za ciosem i powalczy w Markowicach o kolejny komplet punktów.

Goplania Inowrocław - Mień Lipno 5:0 (2:0)

Bramki: Krzysztof Głogowski 1', 53', Kajetan Wegner 37', Mateusz Kowalski 54', Łukasz Paczkowski 79'

galeria z meczu: kliknij tutaj oraz kliknij tutaj.

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Rose, Szubarga - Jędrzejczak, Sobczak (Molenda 75'), Szefler, Wegner (Paczkowski 70') - Głogowski (D.Kowalski 80'), M.Kowalski (Nowakowski 80')

fot. Jarosław Hejenkowski

autor: ~stary kibol !!! 2014-10-02 13:51:36

avatar Brawo Panowie!Takie zawody piłkarskie chciałoby się oglądać zawsze.A teraz jedziemy do Markowic po 3 pkt.oczywiście.

autor: ~STARY GOPLANISTA 2014-10-06 21:01:52

avatar A w Markowicach lanie 5:1 !!!!!Kujawy zlały naszą Goplanię!!!Dajcie spokój.

autor: ~anonim 2014-10-08 19:39:55

avatar kujawy goplania 5:1 bramka szemrowicz
skład:szwandke-redmann, szemrowicz, rose (paczkowski 75 min), szubarga-jędrzejczak, sobczak (molenda 80 min), szefler, wegner (d.kowalski 85 min) -głogowski, m.kowalski (nowakowski 85 min)