e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka w Radziejowie!

• autor: admin, 2014-09-25 16:35

W meczu 7 kolejki V ligi kujawsko - pomorskiej Goplania przegrała na wyjeździe ze Startem Radziejów 0:3. Goplania rozpoczęła to spotkanie najgorzej jak mogła, bo już w 1 minucie Jakub Lewandowski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 6 minucie Goplania przegrywała już 2:0 za sprawą bramki Aleksandra Owedyka. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0 dla Startu. Po przerwie Start podwyższył swoje prowadzenie. W 75 minucie Bartłomiej Roszak ustalił celnym strzałem wynik meczu na 3:0 dla gospodarzy.

Okazję do rehabilitacji Goplania będzie miała już w sobotę, 27 września, kiedy to na własnym boisku podejmować będzie lidera rozgrywek - Mień Lipno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Marcin Skowroński (Plebanka), Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek) oraz Jacek Kowalewski (Włocławek). Miejmy nadzieję, że Goplania przed własną publicznością rozegra dobre spotkanie i odniesie ważne zwycięstwo z trudnym rywalem.

Start Radziejów - Goplania Inowrocław 3:0 (2:0)

Bramki: Jakub Lewandowski 1', Aleksander Owedyk 6', Bartłomiej Roszak 75'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Jędrzejczak, Szubarga - Sobczak (D. Kowalski 75'), Szefler, Rose, Wegner - Głogowski, Paczkowski (Nowakowski 80')