e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Brzysko-Rol pokonany!

• autor: admin, 2014-09-17 07:22

Po zaciętym spotkaniu Goplania pokonała na własnym boisku 2:1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko. Lepiej niedzielne spotkanie rozpoczęli goście, którzy w 5 minucie po celnym uderzeniu Macieja Wędzitko objęli prowadzenie. Zawodnicy Goplanii nie załamali się straconą bramką i już w 8 minucie za sprawą Kajetana Wegnera wyrównali stan meczu, który utrzymał się do przerwy. Po przerwie oba zespoły walczyły o drugą bramkę. Udało się to Goplanii, która w 73 minucie dzięki bezpośredniemu uderzeniu z rzutu rożnego Szymona Szubargi wyszła na prowadzenie i nie oddała go do końca spotkania.

Kolejne spotkanie Goplania rozegra w sobotę, 20 września w Radziejowie z tamtejszym Startem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Mariusz Stypczyński (Żnin), Hubert Dojaś (Żnin) oraz Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie). Miejmy nadzieję, że Goplania powalczy w Radziejowie o kolejne zwycięstwo.

Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:1 (1:1)

Bramki: Kajetan Wegner 8', Szymon Szubarga 73' - Maciej Wędzitko 5'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Jędrzejczak, Rose - Sobczak, Szefler, Szubarga, Wegner - M. Kowalski, Paczkowski (D.Kowalski 80')