e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Remis wyszarpany w ostatniej minucie!

• autor: admin, 2014-09-01 13:29

Remisem Goplanii 1:1 ze Spartą Janowiec Wielkopolski zakończyło się spotkanie 4 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej. Do przerwy pomimo wielu dogodnych okazji ze strony Goplanii oraz bramce strzelonej przez nasz zespół, lecz nieuznanej przez sędziego utrzymał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie Goplania miała kolejne sytuacje, lecz to goście z Janowca Wielkopolskiego strzelili bramkę. W 79 minucie spotkania Paweł Kadłubowski strzałem z dystansu wyprowadził Spartę na prowadzenie. Goplania po stracie bramki rzuciła się do ataku. W 93 minucie spotkania w zamieszaniu w polu karnym piłkę w siatce umieścił Krzysztof Głogowski i doprowadził do remisu 1:1, który utrzymał się do końca spotkania.

Kolejny mecz Goplania rozegra w sobotę, 6 września w Baruchowie z tamtejszym GKSem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Piotr Nowicki (Janikowo), Janusz Grzegorski (Janikowo) oraz Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo). Miejmy nadzieję, że Goplania powalczy w Baruchowie o zwycięstwo i rozpocznie marsz w górę tabeli.

Goplania Inowrocław - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:1 (0:0)

Bramki: Krzysztof Głogowski 90+3' - Paweł Kadłubowski 79'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Wegner, Rose, Górecki - Sobczak, Szefler, Szubarga, Głogowski - Paczkowski, M.Kowalski