e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

• autor: admin, 2014-08-28 16:50

W meczu 3 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Goplania pokonała w Gębicach tamtejszą Noteć 2:1. Już w 2 minucie Goplania wykonywała rzut karny. Strzał Kamila Szeflera z jedenastki dobił Mateusz Kowalski i Goplania na boisku beniaminka objęła prowadzenie. W 6 minucie spotkania za sprawą drugiej bramki Mateusza Kowalskiego Goplania prowadziła już 2:0 i ten wynik utrzymał się do przerwy. W 52 minucie za sprawą Piotra Paci gospodarze strzelili bramkę kontaktową. Goplania zdołała jednak utrzymać prowadzenie do końca i zdobyła ważny wyjazdowy komplet punktów.

W najbliższą sobotę, 30 sierpnia Goplania na własnym boisku podejmować będzie niepokonaną dotąd Spartę Janowiec Wielkopolski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Rafał Borkiewicz (Włocławek), Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek) oraz Jacek Kowalewski (Włocławek). Miejmy nadzieję, że Goplania po wyjazdowym zwycięstwie pójdzie za ciosem i odniesie pierwszą wygraną na własnym boisku w tym sezonie.

Noteć Gębice - Goplania Inowrocław 1:2 (0:2)

Bramki: Piotr Pacia 52' - Mateusz Kowalski 2', 6'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Rose, Wegner - Sobczak, Szefler, Szubarga, D. Kowalski - Paczkowski, M. Kowalski