Goplania Inowrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Szarlej 1:0 Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo 7:2 Znicz Rojewo
KS Brzoza 8:1 GLZS Sadki
Zagłębie Piechcin 1:3 Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno 5:0 Kujawy Markowice
Burza Nowa Wieś Wielka 5:3 Dąb Bąkowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marek434 5

Goplania na Facebooku

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 614, wczoraj: 336
ogółem: 1 265 273

statystyki szczegółowe

Kontakt

e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Inauguracja w Piotrkowie Kujawskim!

  • autor: admin, 2014-07-29 09:24

W pierwszej kolejce sezonu 2014/15 V ligi Goplania uda się do Piotrkowa Kujawskiego na mecz z miejscowymi Zjednoczonymi. Spotkanie to zostanie rozegrane w weekend 8/9 sierpnia. Pierwszy mecz na własnym boisku Goplania rozegra w drugiej kolejce z beniaminkiem - Sadownikiem Waganiec. Rundę jesienną Goplania zakończy meczem na własnym boisku z Dębem Barcin. Przed przerwą zimową planowane jest również rozegranie pierwszej kolejki rundy wiosennej. W rozwinięciu newsa pełen terminarz rundy jesiennej sezonu 2014/15 V ligi kujawsko - pomorskiej, grupy II.

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

RUNDA I


 

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

1

Lider Włocławek

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

2

Dąb Barcin

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

3

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

4

Sadownik Waganiec

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

5

Noteć Gębice

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

6

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

7

GKS Baruchowo

- Mień Lipno

 

 

 

 

8

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Start Radziejów

 

 

 

 


 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

9

Zdrój Ciechocinek

- Start Radziejów

 

 

 

 

10

Mień Lipno

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

11

Kujawy Markowice

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

12

Łokietek Brześć Kujawski

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

13

Kujawiak Kowal

- Noteć Gębice

 

 

 

 

14

Goplania Inowrocław

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 

15

Szubinianka Szubin

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

16

Lider Włocławek

- Dąb Barcin

 

 

 

 


 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

17

Dąb Barcin

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

18

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Lider Włocławek

 

 

 

 

19

Sadownik Waganiec

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

20

Noteć Gębice

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

21

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

22

GKS Baruchowo

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

23

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

24

Start Radziejów

- Mień Lipno

 

 

 

 


 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

25

Zdrój Ciechocinek

- Mień Lipno

 

 

 

 

26

Kujawy Markowice

- Start Radziejów

 

 

 

 

27

Łokietek Brześć Kujawski

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

28

Kujawiak Kowal

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

29

Goplania Inowrocław

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

30

Szubinianka Szubin

- Noteć Gębice

 

 

 

 

31

Lider Włocławek

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 

32

Dąb Barcin

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 


 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

33

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

34

Sadownik Waganiec

- Dąb Barcin

 

 

 

 

35

Noteć Gębice

- Lider Włocławek

 

 

 

 

36

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

37

GKS Baruchowo

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

38

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

39

Start Radziejów

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

40

Mień Lipno

- Kujawy Markowice

 

 

 

 


 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

41

Zdrój Ciechocinek

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

42

Łokietek Brześć Kujawski

- Mień Lipno

 

 

 

 

43

Kujawiak Kowal

- Start Radziejów

 

 

 

 

44

Goplania Inowrocław

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

45

Szubinianka Szubin

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

46

Lider Włocławek

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

47

Dąb Barcin

- Noteć Gębice

 

 

 

 

48

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 


 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

49

Sadownik Waganiec

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

50

Noteć Gębice

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

51

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Dąb Barcin

 

 

 

 

52

GKS Baruchowo

- Lider Włocławek

 

 

 

 

53

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

54

Start Radziejów

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

55

Mień Lipno

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

56

Kujawy Markowice

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 


 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

57

Zdrój Ciechocinek

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

58

Kujawiak Kowal

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

59

Goplania Inowrocław

- Mień Lipno

 

 

 

 

60

Szubinianka Szubin

- Start Radziejów

 

 

 

 

61

Lider Włocławek

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

62

Dąb Barcin

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

63

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

64

Sadownik Waganiec

- Noteć Gębice

 

 

 

 


 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

65

Noteć Gębice

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

66

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 

67

GKS Baruchowo

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

68

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Dąb Barcin

 

 

 

 

69

Start Radziejów

- Lider Włocławek

 

 

 

 

70

Mień Lipno

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

71

Kujawy Markowice

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

72

Łokietek Brześć Kujawski

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 


 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

73

Zdrój Ciechocinek

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

74

Goplania Inowrocław

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

75

Szubinianka Szubin

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

76

Lider Włocławek

- Mień Lipno

 

 

 

 

77

Dąb Barcin

- Start Radziejów

 

 

 

 

78

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

79

Sadownik Waganiec

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

80

Noteć Gębice

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 


 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

81

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

82

GKS Baruchowo

- Noteć Gębice

 

 

 

 

83

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 

84

Start Radziejów

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

85

Mień Lipno

- Dąb Barcin

 

 

 

 

86

Kujawy Markowice

- Lider Włocławek

 

 

 

 

87

Łokietek Brześć Kujawski

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

88

Kujawiak Kowal

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 


 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

89

Zdrój Ciechocinek

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

90

Szubinianka Szubin

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

91

Lider Włocławek

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

92

Dąb Barcin

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

93

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Mień Lipno

 

 

 

 

94

Sadownik Waganiec

- Start Radziejów

 

 

 

 

95

Noteć Gębice

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

96

Sparta Janowiec Wielkopolski

- GKS Baruchowo

 

 

 

 


 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2014 - niedziela

97

GKS Baruchowo

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

98

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

99

Start Radziejów

- Noteć Gębice

 

 

 

 

100

Mień Lipno

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 

101

Kujawy Markowice

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

102

Łokietek Brześć Kujawski

- Dąb Barcin

 

 

 

 

103

Kujawiak Kowal

- Lider Włocławek

 

 

 

 

104

Goplania Inowrocław

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 


 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2014 - sobota

105

Zdrój Ciechocinek

- Szubinianka Szubin

 

 

 

 

106

Lider Włocławek

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

107

Dąb Barcin

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

108

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

109

Sadownik Waganiec

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

110

Noteć Gębice

- Mień Lipno

 

 

 

 

111

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Start Radziejów

 

 

 

 

112

GKS Baruchowo

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 


 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2014 - wtorek

113

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Zdrój Ciechocinek

 

 

 

 

114

Start Radziejów

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

115

Mień Lipno

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

116

Kujawy Markowice

- Noteć Gębice

 

 

 

 

117

Łokietek Brześć Kujawski

- Sadownik Waganiec

 

 

 

 

118

Kujawiak Kowal

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

119

Goplania Inowrocław

- Dąb Barcin

 

 

 

 

120

Szubinianka Szubin

- Lider Włocławek

 

 

 

 


 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [603]
 

autor: ~strzelno 2014-07-30 00:37:58

avatar puchar z kujawianką w piątek o 18


autor: ~STARY GOPLANISTA 2014-07-31 11:30:10

avatar Ładny wynik ze Strzelnem 8:1 !!.Panowie kibice nie bujmy się powiedzieć::nasza GOPLANIA bedzie walczyć o awans do 4 ligi !!Jest fajna paka i to musi przynieść AWANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Noteć Rawicom ŁabiszynGoplania Inowrocław
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
2015-08-30, 16:00:00
Stadion Miejski w Łabiszynie
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Goplania Inowrocław - Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice - Dąb Bąkowo
Kujawy Markowice - Noteć Rawicom Łabiszyn
Unia Gniewkowo - Kujawianka Strzelno
GLZS Sadki - Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo - KS Brzoza
Zjednoczeni Szarlej - Piast Kołodziejewo

Statystyki drużyny