e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania wygrywa z LTP w ostatniej minucie!

• autor: admin, 2014-06-04 16:20

Goplania pokonała 2:1 po emocjonującym meczu wicelidera rozgrywek - LTP Lubanie. Pierwszą bramkę strzelili jednak goście z Lubania, którzy w 38 minucie spotkania za sprawą Waldemara Zakrzewskiego objęli prowadzenie, którego nie oddali już do przerwy. W 75 minucie spotkania Michał Rose strzałem głową doprowadził do wyrównania. Komplet punktów Goplanii zapewnił Damian Cięgotura, który w 93 minucie wykorzystał dogodną okazję.

Kolejny mecz Goplania rozegra w sobotę, 7 czerwca, na wyjeździe ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, a poprowadzi je trójka sędziowska: Rafał Podlewski (Izdebno), Jacek Siwa (Trzemeszno) oraz Hubert Dojaś (Żnin). Miejmy nadzieję, że Goplania podtrzyma dobrą passę i powalczy w Piotrkowie Kujawskim o zwycięstwo.

Goplania Inowrocław - LTP Lubanie 2:1 (0:1)

Bramki: Waldemar Zakrzewski 38' - Michał Rose 75', Damian Cięgotura 90+3'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Łęga, Rose (Paczkowski 80') - Jędrzejczak, Sobczak (Szefler 45'), Górecki, Wegner - Jastrzębski (Szubarga 45'), Głogowski (Cięgotura 70')