e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Punkt w Radziejowie!

• autor: admin, 2014-05-28 17:15

Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Goplanii na trudnym terenie w Radziejowie z tamtejszym Startem. Bramkę dla Goplanii strzelił w 15 minucie spotkania Konrad Sobczak, a wyrównał w 83 minucie Paweł Rybicki.

Kolejne spotkanie Goplania rozegra w sobotę 31 maja o godzinie 18:00, kiedy to na własnym boisku podejmować będzie wicelidera rozgrywek - LTP Lubanie. Spotkanie to poprowadzi trójka sędziowska: Bartosz Kosiak (Bydgoszcz), Sławomir Winiecki (Zamość) oraz Ariel Gacka (Bydgoszcz). Miejmy nadzieję, że Goplania powalczy w starciu z pretendentem do awansu o zwycięstwo.

Start Radziejów - Goplania Inowrocław 1:1 (0:1)

Bramki: Paweł Rybicki 83' - Konrad Sobczak 15'

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Łęga, Wegner - Sobczak, Szefler, Szubarga (Jędrzejczak 65'), Rose, Głogowski (D. Kowalski 89') - Paczkowski (Cięgotura 75')