e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania traci zwycięstwo w ostatnich sekundach!

• autor: admin, 2014-04-07 16:41

Remisem 2:2 zakończyło się niedzielne spotkanie Goplanii w Wierzchosławicach z tamtejszymi Czarnymi. W 11 minucie spotkania Dawid Górski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 20 minucie po faulu w polu karnym zawodnika Czarnych sędzia podyktował jedenastkę dla Goplanii, a Konrad Sobczak zamienił ją na gola. Kolejne minuty to kolejna jedenastka w tym meczu, tym razem dla Czarnych po zagraniu ręką obrońcy Goplanii. Damian Szwandke broni jednak strzał z rzutu karnego i do przerwy utrzymał się wynik 1:1. W drugiej połowie oba zespoły stwarzały sobie kolejne sytuacje do strzelenia gola. Po jednej z akcji Czarnych sędzia dyktuję kontrowersyjną jedenastkę, lecz po raz kolejny Damian Szwandke nie daje się pokonać z jedenastu metrów. W 87 minucie Konrad Sobczak strzałem głową wyprowadził Goplanię na prowadzenie. Gdy wydawało się, że Goplania wywiezie z Wierzchosławic komplet punktów sędzia, w 93 minucie spotkania dyktuje kolejną kontrowersyjną jedenastkę. Do rzutu karnego podchodzi Dawid Górski i celnym strzałem nie daje szans bramkarzowi Goplanii na kolejną skuteczną interwencję.

Kolejne spotkanie Goplania rozegra w sobotę, 12 kwietnia o godzinie 17:00 z wiceliderem rozgrywek - Orlętami Aleksandrów Kujawski. Spotkanie to zostanie wyjątkowo rozegrane na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przy ul. Wierzbińskiego 2.

Czarni Wierzchosławice - Goplania Inowrocław 2:2 (1:1)

Bramki: Dawid Górski (11', 90+3' karny) - Konrad Sobczak (20' karny, 87')

Skład Goplanii: Szwandke - Redmann, Szemrowicz, Łęga (Rose 75'), Januszewski (Szefler 40') - Jędrzejczak, Sobczak, Wegner, Głogowski (Szubarga 90') - Kowalski, Paczkowski (Cięgotura 65')