e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania wygrywa z Notecią w ostatnim meczu w tym roku!

• autor: admin, 2013-11-19 03:37

Goplania pokonała na własnym boisku Noteć Łabiszyn 3:1 w meczu 16 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Goplania objęła prowadzenie w 6 minucie po celnym uderzeniu Łukasza Paczkowskiego. Goplania długo nie cieszyła się z prowadzenia, bo kilka minut później ładnym uderzeniem z rzutu wolnego do remisu doprowadził Mateusz Gryglewicz. Kolejne bramki strzelała już tylko drużyna z Inowrocławia. Najpierw w zamieszaniu w polu karnym bramkę strzelił Kajetan Wegner, a następnie strzałem głową prowadzenie Goplanii podwyższył Mariusz Łęga. W drugiej połowie Goplania nastawiła się na obronę wyniku co zakończyło się sukcesem.

Było to ostatnie spotkanie Goplanii w tym roku, po którym przeskoczyła ona w tabeli swojego sobotniego przeciwnika. Biało-niebiescy zakończyli pierwsza część sezonu 2013/14 na 8 pozycji z 23 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 31-38. Miejmy nadzieję, że po dobrze przepracowanej zimie zespół Goplanii w rundzie wiosennej będzie notował kolejne zwycięstwa na swoim koncie.

Goplania Inowrocław - Noteć Łabiszyn 3:1 (3:1)

Bramki: Łukasz Paczkowski, Kajetan Wegner, Mariusz Łęga - Mateusz Gryglewicz

Skład Goplanii: D. Kowalski - Szemrowicz, Jędrzejczak, Januszewski, Górecki - Szefler (Malicki 80'), Jastrzębski, Rose (Szubarga 60'), Łęga (Bujak 65') - Wegner, Paczkowski (Sobczak 75')