Goplania Inowrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Szarlej 1:0 Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo 7:2 Znicz Rojewo
KS Brzoza 8:1 GLZS Sadki
Zagłębie Piechcin 1:3 Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno 5:0 Kujawy Markowice
Burza Nowa Wieś Wielka 5:3 Dąb Bąkowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marek434 5

Goplania na Facebooku

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 206, wczoraj: 184
ogółem: 1 223 253

statystyki szczegółowe

Kontakt

e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Na inaugurację w Łabiszynie z Notecią!

  • autor: admin, 2013-07-30 14:41

W pierwszym meczu V ligi sezonu 2013/14 Goplania uda się na wyjazdowy mecz ze spadkowiczem IV ligi - Notecią Łabiszyn. Spotkane to odbędzie się w weekend 10/11 sierpnia. Pierwszy mecz na własnym boisku Goplania rozegra w czwartek , 15 sierpnia z Kujawiakiem Kowal. W tym roku zostanie rozegrana również pierwsza kolejka rundy wiosennej, w weekend 16/17 listopada Inowrocławianie podejmą na własnym boisku Noteć Łabiszyn. W rozwinięciu newsa pełny terminarz rundy jesiennej sezonu 2013/14 V ligi kujawsko-pomorskiej, grupy II.

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA K-PZPN II GRUPA

RUNDA JESIENNA – SEZON 2013/2014

Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013

1

Start Radziejów

- Lider Włocławek

 

 

 

 

2

LTP Lubanie

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

3

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

4

GKS Baruchowo

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

5

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

6

Noteć Łabiszyn

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

7

Kujawiak Kowal

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

8

Kujawy Markowice

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2013

9

Lider Włocławek

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

10

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

11

Goplania Inowrocław

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

12

Pałuczanka Żnin

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

13

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

14

Unia Gniewkowo

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

15

Łokietek Brześć Kujawski

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

16

Start Radziejów

- LTP Lubanie

 

 

 

 

 

Kolejka: 3 w dniach 18-08-2013

17

LTP Lubanie

- Lider Włocławek

 

 

 

 

18

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Start Radziejów

 

 

 

 

19

GKS Baruchowo

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

20

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

21

Noteć Łabiszyn

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

22

Kujawiak Kowal

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

23

Kujawy Markowice

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

24

Czarni Wierzchosławice

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

 

Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013

25

Lider Włocławek

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

26

Goplania Inowrocław

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

27

Pałuczanka Żnin

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

28

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

29

Unia Gniewkowo

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

30

Łokietek Brześć Kujawski

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

31

Start Radziejów

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

32

LTP Lubanie

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

 

Kolejka: 5 w dniach 31-08-2013/01-09-2013

33

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Lider Włocławek

 

 

 

 

34

GKS Baruchowo

- LTP Lubanie

 

 

 

 

35

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Start Radziejów

 

 

 

 

36

Noteć Łabiszyn

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

37

Kujawiak Kowal

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

38

Kujawy Markowice

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

39

Czarni Wierzchosławice

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

40

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

 

Kolejka: 6 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

41

Lider Włocławek

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

42

Pałuczanka Żnin

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

43

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

44

Unia Gniewkowo

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

45

Łokietek Brześć Kujawski

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

46

Start Radziejów

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

47

LTP Lubanie

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

48

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

 

Kolejka: 7 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

49

GKS Baruchowo

- Lider Włocławek

 

 

 

 

50

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

51

Noteć Łabiszyn

- LTP Lubanie

 

 

 

 

52

Kujawiak Kowal

- Start Radziejów

 

 

 

 

53

Kujawy Markowice

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

54

Czarni Wierzchosławice

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

55

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

56

Goplania Inowrocław

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

 

Kolejka: 8 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

57

Lider Włocławek

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

58

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

59

Unia Gniewkowo

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

60

Łokietek Brześć Kujawski

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

61

Start Radziejów

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

62

LTP Lubanie

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

63

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

64

GKS Baruchowo

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

 

Kolejka: 9 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

65

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Lider Włocławek

 

 

 

 

66

Noteć Łabiszyn

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

67

Kujawiak Kowal

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

68

Kujawy Markowice

- LTP Lubanie

 

 

 

 

69

Czarni Wierzchosławice

- Start Radziejów

 

 

 

 

70

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

71

Goplania Inowrocław

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

72

Pałuczanka Żnin

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

 

Kolejka: 10 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

73

Lider Włocławek

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

74

Unia Gniewkowo

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

75

Łokietek Brześć Kujawski

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

76

Start Radziejów

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

77

LTP Lubanie

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

78

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

79

GKS Baruchowo

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

80

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

 

Kolejka: 11 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

81

Noteć Łabiszyn

- Lider Włocławek

 

 

 

 

82

Kujawiak Kowal

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

83

Kujawy Markowice

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

84

Czarni Wierzchosławice

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

85

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- LTP Lubanie

 

 

 

 

86

Goplania Inowrocław

- Start Radziejów

 

 

 

 

87

Pałuczanka Żnin

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

88

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

 

Kolejka: 12 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

89

Lider Włocławek

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

90

Łokietek Brześć Kujawski

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

91

Start Radziejów

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

92

LTP Lubanie

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

93

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

94

GKS Baruchowo

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

95

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

96

Noteć Łabiszyn

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

 

Kolejka: 13 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

97

Kujawiak Kowal

- Lider Włocławek

 

 

 

 

98

Kujawy Markowice

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

99

Czarni Wierzchosławice

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

100

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

101

Goplania Inowrocław

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

102

Pałuczanka Żnin

- LTP Lubanie

 

 

 

 

103

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Start Radziejów

 

 

 

 

104

Unia Gniewkowo

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

 

Kolejka: 14 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

105

Lider Włocławek

- Łokietek Brześć Kujawski

 

 

 

 

106

Start Radziejów

- Unia Gniewkowo

 

 

 

 

107

LTP Lubanie

- Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

 

 

 

 

108

Zjednoczeni Piotrków Kujawski

- Pałuczanka Żnin

 

 

 

 

109

GKS Baruchowo

- Goplania Inowrocław

 

 

 

 

110

Sparta Janowiec Wielkopolski

- Orlęta Aleksandrów Kujawski

 

 

 

 

111

Noteć Łabiszyn

- Czarni Wierzchosławice

 

 

 

 

112

Kujawiak Kowal

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

 

Kolejka: 15 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

113

Kujawy Markowice

- Lider Włocławek

 

 

 

 

114

Czarni Wierzchosławice

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

115

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

116

Goplania Inowrocław

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

117

Pałuczanka Żnin

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

118

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

119

Unia Gniewkowo

- LTP Lubanie

 

 

 

 

120

Łokietek Brześć Kujawski

- Start Radziejów

 

 

 

 

 

Kolejka: 16 w dniach 16-11-2013/17-11-2013

121

Lider Włocławek

- Start Radziejów

 

 

 

 

122

Łokietek Brześć Kujawski

- LTP Lubanie

 

 

 

 

123

Unia Gniewkowo

- Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 

 

 

 

124

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

- GKS Baruchowo

 

 

 

 

125

Pałuczanka Żnin

- Sparta Janowiec Wielkopolski

 

 

 

 

126

Goplania Inowrocław

- Noteć Łabiszyn

 

 

 

 

127

Orlęta Aleksandrów Kujawski

- Kujawiak Kowal

 

 

 

 

128

Czarni Wierzchosławice

- Kujawy Markowice

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [487]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Noteć Rawicom ŁabiszynGoplania Inowrocław
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
2015-08-30, 16:00:00
Stadion Miejski w Łabiszynie
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Goplania Inowrocław - Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice - Dąb Bąkowo
Kujawy Markowice - Noteć Rawicom Łabiszyn
Unia Gniewkowo - Kujawianka Strzelno
GLZS Sadki - Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo - KS Brzoza
Zjednoczeni Szarlej - Piast Kołodziejewo

Statystyki drużyny