e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka w pierwszym sparingu!

• autor: admin, 2013-07-20 20:54

Goplania w czwartek, 18 lipca pod wodzą Jacka Sobczaka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Dzień później zespół rozegrał pierwszy sparing w Nowej Wsi z A-klasową Burzą. Mimo prowadzenia do przerwy 3:2 Goplania przegrała to spotkanie 3:6. Warto odnotować, że Goplania pojechała na ten mecz w niepełnym składzie.

Kolejny sparing nasz zespół rozegra w najbliższą niedzielę, 21 lipca o godzinie 14:00 z A-klasowym Zniczem Rojewo na Stadionie Miejskim nr II w Inowrocławiu. Znicz Rojewo będzie również rywalem Inowrocławian w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

Burza Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław 6:3 (2:3)

Bramki: 2 - Kajetan Wegner, 1 - Karol Nowakowski

Skład: D.Kowalski - M.Łęga, K.Sobczak, Z.Malicki, M.Rose - K.Szefler, D.Jastrzębski, K.Górecki, S.Szubarga - K.Nowakowski, K.Wegner
zagrał również: Błażejewski

• Komentarzy [11]
  • czytano: [1149]

autor: ~anonim 2013-07-21 21:31:35

avatar Goplania-Znicz 7:2 Bramki: 2xWegner, Malicki, 2xKlajn, 2x Paczkowski,

autor: ~STARY GOPLANISTA 2013-07-22 11:00:10

avatar Jak usłyszałem,że z BURZĄ przegraliśmy 6:3 to nie uwierzyłem,to chyba pomyłka???Trzeba coś zrobić ,żeby ratować GOPLANIĘ !!!!!!!!!!!!!To wstyd,żeby przegrywać takie mecze towarzyskie!!!

autor: ~anonim 2013-07-22 12:45:06

avatar połowy ludzi nie było więc nie przeżywaj, to tylko sparing

autor: ~anonim 2013-07-22 13:12:21

avatar Goplana to jeszcze istnieje

autor: ~anonim 2013-07-22 14:32:58

avatar a kiedy GOPLANIA ma zamiar wrucić tam gdzie jej miejsce ---czyli do 3 ligi ....

autor: ~STARY GOPLANISTA 2013-07-22 20:27:29

avatar Do pierwszego anonima!!Słuchaj frajerze,ja nie przeżywam,tylko się martwię o mój klub,.Jak ja grałem to ty jeszcze srałeś w nocnik a na chleb mówiłeś BEB!!Co kogo obchodzi ,że połowy ludzi nie było,to świadczy zle o zawodnikach!!Jak tak się sparingi traktuje to i BURZA nas leje panie ANONIMIE znawco futbolu!!!

autor: ~anonim 2013-07-23 00:59:37

avatar te stary goplanista a gdzie na meczach jesteś bo pewnie nie chodzisz, bo po co, po drugie ja cię od frajerów nie wyzywam więc ty też nie powinieneś, chciałem ci uświadomić że to tylko sparing, w większości zespołów tak jest, że wszyscy nie grają, wiadomo wyjazdy i praca

autor: ~anonim 2013-07-23 12:31:14

avatar goplania-znicz 7:2, byłem na meczu i dobrze chłopacy grali mimo że paru nie było, bujak sobie na trybunach siedział, zabor w rojewie grał
skład: Kowalski-Szefler, Jędrzejczak, Łęga, Malicki, Sobczak, Szubarga, Rose, Górecki, Klajn-Wegner
wchodzili z ławki: Nowakowski, Paczkowski

autor: ~ks 2013-07-23 15:59:55

avatar ten stary goplanista to jakiś wieśniak a takich sie ignoruje :) grali z bramkarzem z juniorów młodzzych i to jeszcze w polu ! stary jak sie martwisz o swój klub to rusz dupe i zrób coś zeby klub ratować bo siedzenie i pisanie komentarzy nie pomoże! chłopaki ledwo sie zebrali na sparing ,pojechali w 11 :) podobno prowadzili 3-2 do przerwy widzocznie zabrakło sił co jest normalne w tym etapie ale niektorzy tego nie potrafia zrozumieć :)

autor: ~anonim 2013-07-23 21:54:28

avatar jutro sparing ze strzelnem o 17:30 na Goplanii

autor: ~DO KS. 2015-06-17 15:07:34

avatar Kto cię upoważnił,żeby mnie dawnego zawodnika Goplanii wyzywać od wieśniaków!!!I co Goplania spadła do A klasy ,ty mędrco futbolu!!Nie masz pojecia o piłce.I co teraz powiesz,że chłopaki chcieli a nie mogli?????