e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Z piekła do nieba!

• autor: kolejowynaszKS, 2012-09-23 12:45

Goplania po bardzo emocjonującym spotkaniu wygrywa z Zjednoczonymi Piotrków Kuj. 4:3 (2:2). Goplaniści juz w 10 minucie przegrywali 0:2, straty odrobili jeszcze przed przerwą po dwóch bramkach Adama Bujaka w 12 i 44 minucie. W drugiej połowie Adam dołozył kolejne dwa trafienia w 55 i 60 minucie, goście strzelili kontaktową bramkę w 75 min. Jednak Goplania nie oddała prowadzenia i wygrała 4:3.!

• Komentarzy [25]
  • czytano: [1636]

autor: ~INO 2012-09-23 13:52:57

avatar TRZYMAJCIE POZIOM!

autor: ~anonim 2012-09-23 14:08:37

avatar Pokazujcie zdjęcia z trybun -AKTUALNE - a nie z przeszłości .Aby to wróciło to muszą być kolosalne ZMIANY -które nie są do zaakceptowania przez OSZOŁOMÓW .A mianowicie 1 miasto 1 KLUB ...

autor: ~DO ANONIM 2012-09-23 14:47:44

avatar ty sam jesteś takim mózgowcem czy cię ktoś wypuszcza?

masz rację. jeden klub w tym mieście! GOPLANIA!!!!

autor: ~INO 2012-09-23 14:55:11

avatar zagrajmy mecz wychowankami!!!!!! w koszykówce wracamy do korzeni i dobrze!!!!!!!!!!!!!! ku przestrodze!

autor: ~do admin 2012-09-23 15:02:45

avatar takie zdjęcia są ok! to jest cel!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2012-09-23 15:53:00

avatar Brawo dla bujaka i calej druzyny pokazaliscie charakrtr:-)

autor: ~goplanista 2012-09-23 16:13:18

avatar brawo goplania ze z 0 2 potrafimy wygrac 4 3 brawo brawo

autor: ~HA HA 2012-09-23 18:20:24

avatar Jestem ciekaw czy te cwaniaczki co do naszych gimnazjalistów się sadzili przyjadą na rewanż. Pewnie nie bo strach im nie pozwoli

autor: ~gopla 2012-09-23 18:51:00

avatar brawo GOPLANIA tak dalej i pedzie 4 liga

autor: ~anonim 2012-09-23 22:11:08

avatar na playstation 4 liga

autor: ~anonim 2012-09-23 23:33:59

avatar nie podniecajmy sie :) chlopaki graja dla siebie o wygrana w kazdym mezcu jak cos sie uda to bedzie fajnie!

autor: ~do gopla 2012-09-24 10:00:19

avatar niech chłapaki powalczą w każdym meczu.

autor: ~anonim 2012-09-24 12:47:52

avatar ktoś napisał na forum ,że w inowrocławiu tylko piłka nożna ,jestem i byłem kibicem piłki ,oraz jestem biznesmenem ,który by chciał zainwestować w piłkę .Ale nikt frajerem nie jest żeby wyrzucać pieniądze w błoto ,a to co tu się dzieje to nikt o zdrowych zmysłach nie będzie inwestował .Jakieś podziały -GOPLANIA -CUIAVIA .mam w d***** wasze podziały ,mnie interesuje piłka nożna w INOWROCŁAWIU .Jeżeli chcecie mieć piłkę na przyzwoitym poziomie a nie patrzeć tylko na Zawiszę lub Lecha .A skupić się na inowrocławskiej piłce -to żadnych sporów w mieście ,a ci co mają ograniczone klapki w mózgu niech się nie WYPOWIADAJĄ ....

autor: ~do anonim 2012-09-24 13:34:10

avatar a gdybyś nie wyrzucał w błoto? to bardzo poważne pytanie. chciałbyś chociaż o tym porozmawiać?

autor: ~anonim 2012-09-24 15:59:06

avatar może mam klapki na oczach ale NIE!!!

autor: ~anonim 2012-09-24 17:49:18

avatar mecz z kowalem w niedziele a nie w sobotę

autor: ~anonim 2012-09-25 09:41:59

avatar stanino-rozwiał wszystkie wątpliwości .

autor: ~do karamba x54 2012-09-27 17:25:27

avatar nie zapomnij facet że w naszym grodzie jest FC-ZAWISZA od lat 80-tych.a w INOWROCŁAWIU tylk GOPLANIA.

autor: ~karamba x54 2012-09-27 18:53:02

avatar no i co z tego że jest fc zawisza? słyszałeś zapewne ich wypowiedzi na temat fany Goplanii w olsztynie.pamiętaj że nie każdy kibic Goplanii utożsamia się z zawiszą

autor: ~kibol 2012-09-27 19:03:41

avatar Do faceta który podszywa się pod FC -....Jeżeli wam bliżej do Zawiszy niż do Inowrocławskiego klubu .TO WYPAD Z INA .Zawisza jest znany w całej Polsce jaki to FAŁSZYWY klub przypomnijcie sobie DERBY -GOPLANI Z ZAWISZĄ

autor: stanino 2012-09-28 23:07:34

Profil stanino w Futbolowo Anonim -biznesmen ma po czesci racje.Ale po to nam jezyk dano by sie poeozumiewac i znalezc wyjscie z kazdej sytuacji.Co do Zawiszy to tez racja !.Karamba nie ma racjii bo Goplania jest dluzej w Inie niz Zawisza.A druga sprawa ze zaden kibic nie lubi Cuiavii ..no coz .Takie sa realia w calej Polsce.W Krakowie Cracovia -Wisla ,W Warszawie Legia -Polonia ,W Gdyni Arka -Baltyk i tak dalej ,dalej .dalej.Ale k***** co nas obchodza inne miasta?!.My zyjemy ,dzialamy ,parcujemy w Inowroclawiu.Wiec niech Inowroclaw bedzie dla nas najwazniejszy.Inaczej zostaniemy zepchnieci na margines sportu.

autor: ~KARAMBA X54 2012-10-01 18:14:51

avatar do stanino a gdzie ty widzisz moją wypowiedż na temat kto dłużej jest w inie