Pewne zwycięstwo!

• autor: kolejowynaszKS, 2012-08-27 22:29

Goplania odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując u siebie Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:1 (3:0). Bramki dla Goplani: Adam Bujak (5',47), Łukasz Paczkowski (45'), Mikołaj Goczkowski (22').

Goplania zaczęła mecz bardzo ambitnie atakując od pierwszych minut, juz w 5 minucie po podaniu Mikołaja Goczkowskiego, sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Adam Bujak i po pewnym strzale w krótki róg piłka ląduje w siatce i mamy 1:0. W 22 minucie po jednym z dośrodkowań piłkę przedłuza obrońca gości, piłka ląduje pod nogami Mikołaja Goczkowskiego, a ten strzela na 2:0. Tuz przed przerwą Kamil Szefler ładnym passem obsługuje Łukasza Paczkowskiego, który strzela "szczupakiem" bramke do szatni 3:0. Drugą połowe Goplania zaczyna od mocnego uderzenia w 47 minucie piłkę na skrzydle otrzymuje Patryk Kmita, który wrzuca w pole karne na Adama Bujaka, ten strzela z głowy piłka odbija się najpierw od jednego słupka od drugiego i wpada do bramki 4:0.! W 55 minucie kapitalne prostopadłe podanie od " Franka" dostaje Adam Bujak wychodzi sam na sam, mija bramkarza, strzela do pustej bramki niestety świetną interwencją obrońca wybija piłke z lini bramkowej. W 66 minucie po jednym z dośrodkowań w zamieszaniu pod bramką Marcin Grochowski strzela na 4:1. Wynik nie uległ zmianie.

Zarówno Goplania jak i Brzysko-rol zagrazali bramce rywala, skuteczniejsza okazała się Goplania, co bardzo cieszy.  Cieszy postawa całego zespołu, który "wybiegał" to zwycięstwo i w pełni na nie zasłużył. Kolejny bardzo dobry mecz w bramce rozegrał nasz bramkarz zaledwie 17 letni Dawid Kowalski. Miejmy nadzieje ze nasz młody zespół powalczy o kolejne 3 pkt juz w nastepnym meczu.!

Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4:1 (3:0)

1:0 Adam Bujak (5)
2:0 Mikołaj Goczkowski (22)
3:0 Łukasz Paczkowski (45)
4:0 Adam Bujak (47)
4:1 Marcin Grochowski (66)

autor: ~anonim 2012-08-27 23:44:29

avatar a na drzewach zamiast liści będą wisieć chuiaviści a na drzewach zamiast liści będą wisieć chuiaviści

autor: ~INOWROCŁAWIANIN 2012-08-28 09:13:38

avatar nie ma innego wyjścia -dla takich bezmózgowców to nikt normalny nie przyjdzie z pomocą ,chociaż rozmawiałem z poważnym biznesmenem -to powiedział że nie ma dla kogo się poświęcać a swoją reklamę wstawi na hali .internetowi kibole .raczej barany.

autor: ~ino. 2012-08-28 09:20:43

avatar już ktoś kiedyś pisał ,że kibice Goplani to tylko są w internecie i kibice sukcesu ,a na trybunach same pikniki ,byłem na meczu to sam widziałem ilu było i kto był .więc nie popisuj się debilu bo wstyd prawdziwy kibicom Goplani przynosisz .mamusia na komunie kupiła ci laptopa i nie wież co z nim robić .

autor: ~anonim 2012-08-29 13:32:26

avatar kaczmarek(notecianka)-redmann(złotniki), kempski d.(mogilno),Łęga, Kołodziej-skonieczka(złotniki),Ł.kempski (mogilno),k.szefler,grodziski(markowice) -bujak,piechocki(złotniki) plus do tego d.szefler, wegner, jastzębski, jasiński,szemrowicz,m.goczkowski taki skład i byłaby spokojnie IV liga, lecz prezes wolał sprowadzać drwięge czy semena zamiast stawiać na swoich to wysyłał ich na wioski to się doczekał II ligi, taka jest prawda

autor: ~ino. 2012-08-29 14:20:51

avatar o czym wy marzycie .o pieniądzach -na zespół -nikt o zdrowych zmysłach nie będzie inwestował na coś co ma takich kibiców .wystarczy poczytać komentarze ,to już zniechęca każdego .Nikt głupi nie jest i widzi kto przychodzi na mecze A kto się popisuje w necie .Ja sam chociaż jestem Goplanistą to wstydzę się przyznać ,.KIBICE -SUKCESU i napinacze w necie ....

autor: ~do anonim 2012-08-29 14:23:17

avatar ale to już było! teraz są nowi wychowankowie. pewnie będą grali ze zmiennym szczęściem ale ambicji i już jako takich umiejętności im nie brakuje.

autor: ~do anonim 2012-08-29 14:51:24

avatar łęgi i jastrzębskiego z brzyskiem nie było i sobie poradzili jakoś.

autor: ~anonim 2012-08-29 18:18:12

avatar widze ktoś zawistny sie odezwał w osobie byłego Goplanisty:)