e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Pewne zwycięstwo!

• autor: kolejowynaszKS, 2012-08-27 22:29

Goplania odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując u siebie Brzysko-rol Brzyskorzystewko 4:1 (3:0). Bramki dla Goplani: Adam Bujak (5',47), Łukasz Paczkowski (45'), Mikołaj Goczkowski (22').

Goplania zaczęła mecz bardzo ambitnie atakując od pierwszych minut, juz w 5 minucie po podaniu Mikołaja Goczkowskiego, sam na sam z bramkarzem gości wyszedł Adam Bujak i po pewnym strzale w krótki róg piłka ląduje w siatce i mamy 1:0. W 22 minucie po jednym z dośrodkowań piłkę przedłuza obrońca gości, piłka ląduje pod nogami Mikołaja Goczkowskiego, a ten strzela na 2:0. Tuz przed przerwą Kamil Szefler ładnym passem obsługuje Łukasza Paczkowskiego, który strzela "szczupakiem" bramke do szatni 3:0. Drugą połowe Goplania zaczyna od mocnego uderzenia w 47 minucie piłkę na skrzydle otrzymuje Patryk Kmita, który wrzuca w pole karne na Adama Bujaka, ten strzela z głowy piłka odbija się najpierw od jednego słupka od drugiego i wpada do bramki 4:0.! W 55 minucie kapitalne prostopadłe podanie od " Franka" dostaje Adam Bujak wychodzi sam na sam, mija bramkarza, strzela do pustej bramki niestety świetną interwencją obrońca wybija piłke z lini bramkowej. W 66 minucie po jednym z dośrodkowań w zamieszaniu pod bramką Marcin Grochowski strzela na 4:1. Wynik nie uległ zmianie.

Zarówno Goplania jak i Brzysko-rol zagrazali bramce rywala, skuteczniejsza okazała się Goplania, co bardzo cieszy.  Cieszy postawa całego zespołu, który "wybiegał" to zwycięstwo i w pełni na nie zasłużył. Kolejny bardzo dobry mecz w bramce rozegrał nasz bramkarz zaledwie 17 letni Dawid Kowalski. Miejmy nadzieje ze nasz młody zespół powalczy o kolejne 3 pkt juz w nastepnym meczu.!

Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4:1 (3:0)

1:0 Adam Bujak (5)
2:0 Mikołaj Goczkowski (22)
3:0 Łukasz Paczkowski (45)
4:0 Adam Bujak (47)
4:1 Marcin Grochowski (66)