e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania przegrywa w Gębicach i odpada z OPP!

• autor: admin, 2012-08-08 06:04

Porażką Goplanii 2:3 na boisku w Gębicach z miejscową Notecią zakończyło się niedzielne spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Bramki dla Goplanii strzelili Maciej Motławski oraz Bartłomiej Jędrzejczak. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła niedzielne spotkanie najgorzej jak mogła. Już na początku spotkania bramkę dla Noteci po dośrodkowaniu z boku boiska strzelił Krzysztof Kowalski. Nie minęło dużo czasu a Goplania przegrywała już 2:0. Tym razem pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Krystian Kryszak i nie dając szans Kowalskiemu podwyższył prowadzenie gospodarzy. Po stracie dwóch bramek Goplania zaczęła grać bardziej ofensywnie czego efektem była kontaktowa bramka strzelona przez Macieja Motławskiego. Gdy wydawało się, że Goplania jest bliżej strzelenia drugiej bramki to Noteć podwyższyła prowadzenie. Precyzyjnym strzałem głową po dośrodkowaniu z boku boiska popisał się Piotr Pacia i powiększył prowadzenie Noteci. W końcowej części pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bartłomieja Jędrzejczaka fatalny błąd popełnił bramkarz Noteci, którego piłka po odbiciu się od murawy przelobowała i ugrzęzła w siatce. Do przerwy Goplania przegrywała 2:3.

Na drugą połowę Goplania wyszła z chęcią jak najszybszego wyrównania, lecz mimo kilku dobrych sytuacji nie udało się wyrównać stanu meczu. Swoje sytuacje miała również Noteć, lecz w drugiej połowie żadna z ekip nie zdołała strzelić kolejnej bramki. Goplania już w I rundzie pożegnała się z Okręgowym Pucharem Polski i zrobiła to w słabym stylu. Nie jest to dobry prognostyk przed rozpoczynającymi się w sobotę rozgrywkami V ligi i inauguracją w Strzelnie. Miejmy nadzieję, że Goplania szybko otrząśnie się z pucharowej porażki i powalczy w Strzelnie o udany początek rozgrywek.

Noteć Gębice - Goplania Inowrocław 3:2 (3:2)
Bramki: Maciej Motławski, Bartłomiej Jędrzejczak dla Goplanii oraz Krzysztof Kowalski, Krystian Kryszak, Piotr Pacia dla Noteci

GOPLANIA: Dawid Kowalski - Kajetan Wegner, Michał Rose, Mariusz Łęga, Bartosz Goczkowski - Kamil Szefler, Dawid Szefler, Bartłomiej Jędrzejczak, Patryk Kmita - Szymon Szubarga, Maciej Motławski
Zagrali również: Łukasz Paczkowski