Goplania przegrywa w Gębicach i odpada z OPP!

• autor: admin, 2012-08-08 06:04

Porażką Goplanii 2:3 na boisku w Gębicach z miejscową Notecią zakończyło się niedzielne spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Bramki dla Goplanii strzelili Maciej Motławski oraz Bartłomiej Jędrzejczak. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła niedzielne spotkanie najgorzej jak mogła. Już na początku spotkania bramkę dla Noteci po dośrodkowaniu z boku boiska strzelił Krzysztof Kowalski. Nie minęło dużo czasu a Goplania przegrywała już 2:0. Tym razem pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Krystian Kryszak i nie dając szans Kowalskiemu podwyższył prowadzenie gospodarzy. Po stracie dwóch bramek Goplania zaczęła grać bardziej ofensywnie czego efektem była kontaktowa bramka strzelona przez Macieja Motławskiego. Gdy wydawało się, że Goplania jest bliżej strzelenia drugiej bramki to Noteć podwyższyła prowadzenie. Precyzyjnym strzałem głową po dośrodkowaniu z boku boiska popisał się Piotr Pacia i powiększył prowadzenie Noteci. W końcowej części pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bartłomieja Jędrzejczaka fatalny błąd popełnił bramkarz Noteci, którego piłka po odbiciu się od murawy przelobowała i ugrzęzła w siatce. Do przerwy Goplania przegrywała 2:3.

Na drugą połowę Goplania wyszła z chęcią jak najszybszego wyrównania, lecz mimo kilku dobrych sytuacji nie udało się wyrównać stanu meczu. Swoje sytuacje miała również Noteć, lecz w drugiej połowie żadna z ekip nie zdołała strzelić kolejnej bramki. Goplania już w I rundzie pożegnała się z Okręgowym Pucharem Polski i zrobiła to w słabym stylu. Nie jest to dobry prognostyk przed rozpoczynającymi się w sobotę rozgrywkami V ligi i inauguracją w Strzelnie. Miejmy nadzieję, że Goplania szybko otrząśnie się z pucharowej porażki i powalczy w Strzelnie o udany początek rozgrywek.

Noteć Gębice - Goplania Inowrocław 3:2 (3:2)
Bramki: Maciej Motławski, Bartłomiej Jędrzejczak dla Goplanii oraz Krzysztof Kowalski, Krystian Kryszak, Piotr Pacia dla Noteci

GOPLANIA: Dawid Kowalski - Kajetan Wegner, Michał Rose, Mariusz Łęga, Bartosz Goczkowski - Kamil Szefler, Dawid Szefler, Bartłomiej Jędrzejczak, Patryk Kmita - Szymon Szubarga, Maciej Motławski
Zagrali również: Łukasz Paczkowski

autor: ~Kibol 2012-08-08 11:07:05

avatar to jest skład ligowy? przeciez Ci młodzi musza byc zmiennikami i sie ograc a nie graja w podstawowym!

autor: ~anonim 2012-08-08 13:20:09

avatar czemu franek na ławie?

autor: ~BYŁY GOPLANISTA 2012-08-08 14:36:36

avatar Kiedyś takich meczy nie mieliśmy prawa przegrać!!!Szkoda,życzę młodszym kolegom powodzenia w lidze!!!!!!!!

autor: ~anonim 2012-08-09 14:05:47

avatar Goplania juz kompletnie sie sypie!!!

autor: ~anonim 2012-08-10 01:37:40

avatar istnieje duże prawdopodobieństwo że klub nie wystartuje, trener odchodzi kilka dni przed sezonem a prezes się nie odzywa mając gigantyczne długi

autor: ~Były niebieski, obecny zielony 2012-08-10 10:10:31

avatar Byście zmienili prezesa to może by coś z tej Goplanii było, a jak was wycofa to już totalna klapa bo w B klasie jest Goplania II i wszystko od nowa, ale może to lepszy pomysł niż ledwo co utrzymywać się w V lidze ;/

autor: ~anonim 2012-08-10 11:55:08

avatar co masz do mlodych mlodzi sa n atakim samym poziome co starsi :D

autor: ~anonim 2012-08-10 18:32:59

avatar no raczej nie:D:D ahhaha

autor: ~as 2012-08-11 20:45:52

avatar Goplania juz praktycznie nie istnieje koniec.

autor: ~eh 2012-08-12 13:29:22

avatar Zero pomocy od miasta, gminy czy tam innych bo jak ludzie slyszą Prabucki to uciekają, Chyba kazdy by chcial zeby Prabucki w koncu odpuscil i odszedl. Ale jak odejdzie to kto obejmie funkcje prezesa przy takich dlugach. GOPLANIA POTRZEBUJE WSPARCIA JAKIEGOS lub JAKICHS HOJNYCH KIBICÓW, KTORZY SA W STANIE POMOC W TAK TRUDNEJ SYTUACJI LUDZIE TEN KLUB TO TRADYCJA W NASZYM MIESCIE !!!!! KTOS MUSI W KONCU ZAREAGOWAC BO JAK TAK DALEJ POJDZIE TO PONAD 90 lat TRADYCJI POJDZIE POD MLOTEK :((((

autor: ~do eha 2012-08-12 23:37:17

avatar dla prabuckiego ta funkcja to sposób na życie, tak myślę. kasa bez kontroli. miasto nie chce upadku klubu. zagrajcie chłopaki w środę dla siebie żeby później nie żałować.... coś się musi zmienić! Prabucki jest skończony! wy róbcie swoje!
To jest zły człowiek i nie żałujcie go! nie wierzcie w to co mówi! Zarząd działa według statutu i prawa.... jedno i drugie w tym klubie jest łamane! czy ktoś jest na tyle odważny a każdy może żeby tam pójść!!!!!!!! i to nie będzie koniec tylko początek.
to trzeba przerwać!

autor: ~Zainteresowany 2012-08-13 23:29:52

avatar To jak przystępujecie do rozgrywek czy nie? gracie w środę mecz czy się wycofujecie?

autor: ~kibic 2012-08-14 13:17:22

avatar Dla informacji:Dawid Jastrzębski i Mikołaj Goczkowski nie są już zawodnikami Goplani i nie mogą reprezentować jej barw o czym został poinformowany KPZPN.
Powód: goplania nie wywiązała się z umów transferowych.

autor: ~anonim 2012-08-14 19:02:19

avatar haha no to jaja