Goplania Inowrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Szarlej 1:0 Czarni Wierzchosławice
Piast Kołodziejewo 7:2 Znicz Rojewo
KS Brzoza 8:1 GLZS Sadki
Zagłębie Piechcin 1:3 Unia Gniewkowo
Kujawianka Strzelno 5:0 Kujawy Markowice
Burza Nowa Wieś Wielka 5:3 Dąb Bąkowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. marek434 5

Goplania na Facebooku

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 634, wczoraj: 336
ogółem: 1 265 293

statystyki szczegółowe

Kontakt

e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Na inaugurację do Strzelna!

  • autor: admin, 2012-07-18 20:36

Znany jest terminarz V ligi na sezon 2012/2013. W weekend 11/12 sierpnia Goplania na inaugurację sezonu wybierze się do Strzelna na mecz z Kujawianką, a pierwszy mecz na własnym boisku rozegra w drugiej kolejce z Sadownikiem Waganiec. W rozwinięciu newsa pełny terminarz rundy jesiennej sezonu 2012/2013.

 

 

1. kolejka 11/12 sierpnia 2012 r.
 
Zdrój Ciechocinek - Lider AZS WSHE Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal
Czarni Wierzchosławice - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie - Pałuczanka Żnin
Grot Kowalki - GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno - Goplania Inwrocław
Sadownik Waganiec - Kujawy Markowice
Start Radziejów - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 
 
2. kolejka 15 sierpnia 2012 r. - środa
 
Lider AZS WSHE Włocławek - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice - Start Radziejów
Goplania Inowrocław - Sadownik Waganiec
GKS Baruchowo - Kujawianka Strzelno
Pałuczanka Żnin - Grot Kowalki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Lumac Kowal - Czarni Wierzchosławice
Zdrój Ciechocinek - Orlęta Aleksandrów Kujawski
 
 
3. kolejka 18/19 sierpnia 2012 r.
 
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lider AZS WSHE Włocławek
Czarni Wierzchosławice - Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie - Kujawiak Lumac Kowal
Grot Kowalki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno - Pałuczanka Żnin
Sadownik Waganiec - GKS Baruchowo
Start Radziejów - Goplania Inowrocław
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kujawy Markowice
 
 
4. kolejka 25/26 sierpnia 2012 r.
 
Lider AZS WSHE Włocławek - Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
GKS Baruchowo - Start Radziejów
Pałuczanka Żnin - Sadownik Waganiec
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
Kujawiak Lumac Kowal - Grot Kowalki
Zdrój Ciechocinek - Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Czarni Wierzchosławice
 
 
5. kolejka 1/2 września 2012 r.
 
Czarni Wierzchosławice - Lider AZS WSHE Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Grot Kowalki - Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno - Kujawiak Lumac Kowal
Sadownik Waganiec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów - Pałuczanka Żnin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - GKS Baruchowo
Kujawy Markowice - Goplania Inowrocław
 
 
6. kolejka 5 września 2012 r. - środa
 
Lider AZS WSHE Włocławek - Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo - Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Radziejów
Kujawiak Lumac Kowal - Sadownik Waganiec
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Strzelno
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Grot Kowalki
Czarni Wierzchosławice - Piast Złotniki Kujawskie
 
 
7. kolejka 8/9 września 2012 r.
 
Piast Złotniki Kujawskie - Lider AZS WSHE Włocławek
Grot Kowalki - Czarni Wierzchosławice
Kujawianka Strzelno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sadownik Waganiec - Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów - Kujawiak Lumac Kowal
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice - Pałuczanka Żnin
Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo
 
 
8. kolejka 15/16 września 2012 r.
 
Lider AZS WSHE Włocławek - GKS Baruchowo
Pałuczanka Żnin - Goplania Inowrocław
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawy Markowice
Kujawiak Lumac Kowal - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek - Start Radziejów
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sadownik Waganiec
Czarni Wierzchosławice - Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie - Grot Kowalki
 
 
9. kolejka 22/23 września 2012 r.
 
Grot Kowalki - Lider AZS WSHE Włocławek
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie
Sadownik Waganiec - Czarni Wierzchosławice
Start Radziejów - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice - Kujawiak Lumac Kowal
Goplania Inowrocław - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo - Pałuczanka Żnin
 
 
10. kolejka 29/30 września 2012 r.
 
Lider AZS WSHE Włocławek - Pałuczanka Żnin
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo
Kujawiak Lumac Kowal - Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek - Kujawy Markowice
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Czarni Wierzchosławice - Start Radziejów
Piast Złotniki Kujawskie - Sadownik Waganiec
Grot Kowalki - Kujawianka Strzelno
 
 
11. kolejka 6/7 października 2012 r.
 
Kujawianka Strzelno - Lider AZS WSHE Włocławek
Sadownik Waganiec - Grot Kowalki
Start Radziejów - Piast Złotniki Kujawskie
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Czarni Wierzchosławice
Kujawy Markowice - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo - Kujawiak Lumac Kowal
Pałuczanka Żnin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
 
 
12. kolejka 13/14 października 2012 r.
 
Lider AZS WSHE Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Lumac Kowal - Pałuczanka Żnin
Zdrój Ciechocinek - GKS Baruchowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Goplania Inowrocław
Czarni Wierzchosławice - Kujawy Markowice
Piast Złotniki Kujawskie - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Grot Kowalki - Start Radziejów
Kujawianka Strzelno - Sadownik Waganiec
 
 
13. kolejka 20/21 października 2012 r.
 
Sadownik Waganiec - Lider AZS WSHE Włocławek
Start Radziejów - Kujawianka Strzelno
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Grot Kowalki
Kujawy Markowice - Piast Złotniki Kujawskie
Goplania Inowrocław - Czarni Wierzchosławice
GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pałuczanka Żnin - Zdrój Ciechocinek
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal
 
 
14. kolejka 27/28 października 2012 r.
 
Lider AZS WSHE Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal
Zdrój Ciechocinek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pałuczanka Żnin
Czarni Wierzchosławice - GKS Baruchowo
Piast Złotniki Kujawskie - Goplania Inowrocław
Grot Kowalki - Kujawy Markowice
Kujawianka Strzelno - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec - Start Radziejów
 
 
15. kolejka 3/4 listopada 2012 r.
 
Start Radziejów - Lider AZS WSHE Włocławek
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice - Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław - Grot Kowalki
GKS Baruchowo - Piast Złotniki Kujawskie
Pałuczanka Żnin - Czarni Wierzchosławice
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Lumac Kowal - Zdrój Ciechocinek

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [723]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Noteć Rawicom ŁabiszynGoplania Inowrocław
Noteć Rawicom Łabiszyn 2:1 Goplania Inowrocław
2015-08-30, 16:00:00
Stadion Miejski w Łabiszynie
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Goplania Inowrocław - Burza Nowa Wieś Wielka
Czarni Wierzchosławice - Dąb Bąkowo
Kujawy Markowice - Noteć Rawicom Łabiszyn
Unia Gniewkowo - Kujawianka Strzelno
GLZS Sadki - Zagłębie Piechcin
Znicz Rojewo - KS Brzoza
Zjednoczeni Szarlej - Piast Kołodziejewo

Statystyki drużyny