Aktualności

Goplania traci zwycięstwo po kontrowersyjnym karnym w...

• autor: admin, 2012-06-03 14:37
Goplania traci zwycięstwo po kontrowersyjnym karnym w ostatniej minucie!

Remisem 3:3 zakończyło się sobotnie spotkanie w Żninie pomiędzy tamtejszą Pałuczanką a Goplanią. Bramki dla Goplanii strzelili 2 - Łukasz Paczkowski oraz 1 - Adam Bujak. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła spotkanie od zdominowania gospodarzy na boisku. Już w 5 minucie Łukasz Paczkowski strzałem głową wyprowadził Goplanię na prowadzenie. W 21 minucie kolejna akcja naszego zespołu i Łukasz Paczkowski po ładnym uderzeniu nie daje szans bramkarzowi Pałuczanki strzelając drugą bramkę dla Goplanii w tym meczu. Po strzeleniu bramki Goplania miała kolejne okazje do dobicia gospodarzy, lecz zawiodła ich skuteczność. W 40 minucie faulowany w polu karnym Goplanii jest zawodnik Pałuczanki i arbiter sędziuje jedenastkę dla gospodarzy. Do piłki podchodzi Ryszard Łukomski, lecz jego strzał broni Marcin Szyperski. W 45 minucie Pałuczanka jednak strzela bramkę do szatni, w polu karnym Goplanii zawodnik Pałuczanki strzela w słupek, a piłkę do pustej bramki dobija Tomasz Rzeszewski. Do przerwy Goplania prowadzi mimo wielu okazji 2:1.

Drugą połowę lepiej rozpoczyna Pałuczanka, która przejmuje inicjatywę na boisku. W 65 minucie Radosław Kończal strzela wyrównująca bramkę dla gospodarzy. Kolejne minuty to walka w środku pola obu ekip o decydującą bramkę. W 73 minucie Adam Bujak wychodzi sam na sam z bramkarzem Pałuczanki i trafia do siatki wyprowadzając Goplanię na prowadzenie. Końcówka spotkania to obrona wyniku przez Goplanię. W 94 minucie sędzia spotkania dyktuje rzut karny dla Pałuczanki, mimo obecności na boisku opieki medycznej. W wyniku tej decyzji na boisku wybucha awantura w wyniku, której czerwoną kartkę dostaje Mateusz Kowalski. W 95 minucie Patryk Paluszkiewicz wykorzystuje jedenastkę. Po meczu zawodnicy Goplanii podbiegają ze słusznymi pretensjami do arbitra spotkania. W pewnym monencie na boisku wybucha kłotnia, w której biorą udział zawodnicy obu zespołów. Spotkanie kończy się niesprawiedliwym remisem 3:3, niestety wynik spotkania został wypaczony przez arbitra.

Goplania mimo remisu 3:3 nadal jest bardzo bliska utrzymania w V lidze. Szkoda utraty dwóch punktów, gdyż w przypadku zwycięstwa Goplania utrzymanie miałaby praktycznie zapewnione. Na dzień dzisiejszy z V ligi spadają cztery ekipy, a Goplanią nad miejscem spadkowym ma 3 punkty przewagi, a nad będącym bezpośrednio nad Goplania Piastem Złotniki Kujawskie punkt różnicy. Goplania więc, by być pewna utrzymania po czwartkowym spotkaniu z Kujawianką Izbica musi wygrać, w innym przypadku trzeba będzie patrzeć na inne wyniki z czwartoligowych i piątoligowych boisk.

Pałuczanka Żnin - Goplania Inowrocław 3:3 (1:2)

3:3 - Patryk Paluszkiewicz 90+5'

Skład Goplanii: Marcin Szyperski - Artur Zaborowski (Mikołaj Goczkowski 45'), Mateusz Włoch, Kajetan Wegner, Mariusz Łęga - Kamil Szefler, Dawid Szefler, Bartłomiej Jędrzejczak (Mateusz Kowalski 60'), Patryk Kmita - Dawid Jastrzębski (Adam Bujak 60'), Łukasz Paczkowski (Szymon Szubarga 75')

Tabela V ligi:

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

autor: ~cris 2012-06-03 15:36:46

avatar powinno być "wypaczony przez arbitra" ;)

szkoda stratu 2 pkt. Ale damy rade sie utrzymac.
Kujawianka chyba dala sobie spokoj bo maja pewny awans i graja najprawdopodobniej rezerwa (bo jak inaczej wytlumaczyc ich przegrana u siebie z przedostatnim w tabeli).

autor: ~Goplanista 2012-06-03 15:45:09

avatar Brawa należą się graczom Dębu Barcin chwała im za wygraną z Piastem.Pozdrawiam i za rok obyście grali z powrotem w 5 lidze!

autor: ~kibic 2012-06-03 16:56:15

avatar A o tym, że Wasz zawodnik pobił zawodników Pałuczanki, demolował boisko i nagłośnienie, i zachowywał się poniżej krytyki, a następnie uciekł jak tchórz to Panowie już nie napisali. Niestety pan Kowalski to nie zawodnik a zwykły tchórz i chuligan

autor: ~anonim 2012-06-03 16:58:52

avatar Karny był słuszny i to nie ulega sporowi, natomiast sędziowie bardzo słabi i to też fakt. a po waszym wtargnięciu na boisko mecz powinien zostać przerwany i zakończony walkowerem. Niemniej pełne emocji widowisko zepsuli sędziowie i Mateusz Kowalski.

autor: ~hihi 2012-06-03 17:22:40

avatar najlepszym klubeM na kujawach jest lzs gnojno....

autor: ~butryn 2012-06-03 17:31:17

avatar ale się szczycą że będą grali w 5 lidze ....wstyd dla INOWROCLAWIA ....BRZESKO 10,000 T. MIESZKANCÓW 1 LIGA NIECIECZA 700 MIESZKAŃCÓW 1 LIGA STRÓŻE 2 000 MIESZKANCÓW 1 LIGA a te debile od prabuckiego szczycą się że grają w 5 lidze .haha .pokory trochę mordy w kubeł i olać nieudaczników którzy wam wciskają kit że nic nie można zrobić . W INIE TYLKO 1 KLUB ,A BĘDZIE DOBRZE ....MKS INOWROCŁAW

autor: ~obiektywny cuiavista 2012-06-03 17:36:55

avatar na temat kowalskiego się nie wypowiadam niech osądzi jego postawę trener i zarzad utrzymać się powinniście może spaść 5 drużyn jak spadnie szubinianka lub Noteć ale podzielą się punktami bo maja lepszy bilans meczy z Krajną powodzenia. pozdrawiam kibiców niebieskich

autor: ~anonim 2012-06-03 17:49:28

avatar łabiszyn nie ma lepszego z krajną

autor: ~anonim 2012-06-03 18:40:06

avatar tu nie chodzi o to czy był karny czy nie bo był 100% ale jak sedzia wzywa pomoc medyczna i ona jest na boisku to nie moze byc kontynuowana gra tyle!

autor: ~anonim 2012-06-03 19:52:22

avatar butryn ośle który z zawodników Goplani szczyci się tym ze gra w 5 lidze?! Może takie wiochy są w 1 lidze ale tam duży wkład pieniężny mają władze tych miejscowości a nie sponsorzy. W Goplani nie ma tego i tego. Farmazony to sobie pierdol pod nosem a nie na publicznym forum.
Dodam jeszcze żę Goplania miała baraże o 2 ligę i co wtedy zrobił pan prezydent? Olał sprawę i dalej wierzył w chuja warte Sportino.

autor: ~anonim 2012-06-03 20:21:39

avatar ile publicznych pieniędzy pójdzie na wykupienie dzikiej karty? ile miasto wpompowało w ten twór w 2011?

autor: ~anonim 2012-06-03 22:13:51

avatar Goplania była bliżej 2 ligi niż wy takiej szansy nie będziecie mieli nigdy!

autor: ~xx 2012-06-04 09:29:23

avatar niech żyje CUIAVIA ...goplania BE....

autor: ~anonim 2012-06-04 11:15:43

avatar a klasa wita

autor: ~anonim 2012-06-04 11:33:43

avatar IV LIGA ZA ROK RACZEJ

autor: ~anonim 2012-06-04 12:04:49

avatar jesli Goplania się utrzyma i solidnie przepracuje okres letni to za rok o awans bedzie sie bić...w meczu z Pałuczanką w 2 połowie nie było sił jak w pierwszych 45 minutach..a ci co piszą ze goplania taka czy taka ze to twór sztuczny!:D widać ze to internetowi napinacze szukajacy wrażeń i męczący kapucyna cały dzień przed kompem bo nigdy w życiu nie zamoczą ! pzdr!

autor: ~LIBOR PALA 2012-06-04 14:55:53

avatar SERIA WITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRO ZE ŻNINA:)))))))))))))))))))))

autor: ~znin 2012-06-04 18:09:14

avatar 4 liga hahahahaah chyba w playstation hahahah

autor: ~Były Goplanista 2012-06-04 18:36:57

avatar Zamknijcie mordy ! Kiedy Goplania rozpie*dalała wszystkich w III lidze to wy oraliście pole w V i też pokazywaliście klepe jak ta sławna Nieciecza :D Że nawet jakieś Kujawskie Pogranicze Kałuże Małe was zjechało na waszym Wembley ; P

autor: ~kibic 2012-06-04 20:18:06

avatar wszystkich żninian zapraszamy w przyszlym sezonie do inowrocławia, mogę się załóżyć że nikt nie przyjedzie a jak przyjedzie to się nawet nie ujawni.cwany przez internet to kazdy może być, pozdrawiam wszystkich goplanistów

autor: ~anonim 2012-06-04 21:07:00

avatar Dokładnie i zapraszamy także wielkich fanów chujawi przy okazji moglibyście grac w tym samym zespole pajace!

autor: ~in 2012-06-04 21:19:04

avatar przez takich popaprańców jak wy to mieszkańcy ina się odwracają od piłki i wolą chodzić na ten popaprany kosz .jest tylko jeden ratunek dla piłki .1 klub i żaden palant niech nie waży się z tego śmiać .

autor: ~do in 2012-06-04 21:59:08

avatar hahahaha

autor: ~anonim 2012-06-04 22:13:24

avatar Puchar Polski CUIAVIA-LECH RYPIN 3-0 wo !!! w pierwszym meczu

autor: ~anonim 2012-06-04 22:52:43

avatar karny nie był słuszny bo go nie powinno być. trzech zawodników po starciu padło jak ścięci. sędzia nie powinien dopuścić do rozpoczęcia a mendy czyli zawodnicy ze żnina poczekać na pomoc medyczną. można to obejrzeć na stronie chujanki żnin.. żadnych zasad!!!!!!! prośba do wszystkich klubów żnin za takie zachowanie trzeba gnoić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~X 2012-06-05 00:16:29

avatar popieram

autor: ~do młota który dał wpis o "plotkach" na... 2012-06-05 08:15:43

avatar młocie - gdybyś miał ciut oleju w głowie to nie pisałbyś bzdur. sędzia nie ma prawa puścić akcji gdy 3 zawodników leży na boisku w wyniku starcia. tyle w temacie mongoły z pałusranki

autor: ~anonim 2012-06-05 09:36:06

avatar wieśniaki z goplani wasze miejsce to a klasa i zbieranie biedronek na łace hahahahahahahah

autor: ~Izbica 2012-06-05 09:49:54

avatar nie odpuścimy tego meczu piast będzie w 5 lidze przyjeżdżamy w najmocniejszym skłądzie

autor: ~ks 2012-06-05 11:49:12

avatar no i chuj?:D juz portkami trzęsiemy:D

autor: ~anonim 2012-06-05 13:19:09

avatar skrót z meczu jest na pałuczance

autor: ~Były Goplanista 2012-06-05 13:46:23

avatar Karnego nie powinno być moim gra powinna zostać wznowiona na gwizdek. Sędzia do dupy jeszcze czerwona kartka za jęki tych lamusów ze Żnina ; P pozdro !

autor: ~doks 2012-06-05 14:33:01

avatar no trzesiecie bo jak piast wygra to wy a klasa

autor: ~anonim 2012-06-05 15:01:52

avatar haha jak piast zapłaci lubrancowi to wygra:)

autor: ~obiektywny 2012-06-05 16:56:46

avatar z checia zaplaciłbym Twojej starej zeby cie utopila w wannie debilu !

autor: ~anonim 2012-06-05 19:08:45

avatar nie musi płacić wygra bez problemu

autor: ~ab 2012-06-05 19:37:49

avatar a CUIAVIA ma puchar buchacha

autor: ~anonim 2012-06-05 20:56:36

avatar No ma się czym Chujawia szczycić dwa mecze przegrać i zgarnąć puchar brawo!!
Przy zielonym stoliku super!

autor: ~REX 2012-06-05 21:46:40

avatar Wy GOPLANIŚCI,cały czas macie kompleks CUIAVII !!!!!Ostatnie mecze z CUIAVIĄ zawsze przegrywaliście!!!!!Nie możecie zrozumieć że teraz CUIAVIA jest lepszym zespołem niż wasz??????Przeciez w Cuiavii grają Goplanisci!!!!!!!

autor: ~do REX 2012-06-06 00:12:58

avatar w cuiavii grają zdrajcy a nie goplaniści

autor: ~anonim 2012-06-06 01:22:06

avatar ReX nie nna dlugo kazdy klub ma kiedys kryzys i ni ma na to huja. Teraz Cuiavia jest wyzej i chwala im ze chociaz gdzies 3 liga w inie nie dlugo mam nadzieje zobaczyc DERBY INA ! w 3lidze ! albo za rok w 4 ;p

autor: ~anonim 2012-06-06 07:12:57

avatar Czarni Wierzchosławice zawsze z Goplanią:) pozdro

autor: ~lider 2012-06-06 09:33:20

avatar czarni pamiętają tamten sezon heheheh

autor: ~kokos 2012-06-06 09:36:15

avatar czas pojednania skoncza sie pieniadze cuiavi a za rok derby 4 ligi w inie

autor: ~do lider 2012-06-06 09:36:59

avatar za rok czarni wracaja do v ligi i lepiej sie niepokazujcie w wierzchołkach

autor: ~kokos 2012-06-06 09:47:15

avatar na temat meczu z paluczanka moga mowic ci co na nim byli. zachowanie zawodnikow rezerwowych trenera[kto go wzial]zenujace ich klub powinien ukarac.braci gocz,zawiesicto oni sa winni

autor: ~Do KOKOSA 2012-06-06 12:42:46

avatar Chłopie jaka 4 liga???/W GOPLANI nie ma pieniedzy!!!Dlaczego prezes o tym nie mówi,znowu bedą problemy.A najlepsi zawodnicy GOPLANI jak dostaną jakąś lepszą ofertę finansową to pojdą tam grać!!!Co za darmo mają grac??????Nasz PREZES GOPLANII słabiutko działa,nie przyciąga sponsorow,którzy by wyłożyli jakąś kasę!!!Za pieniędzmi trzeba chodzić,szukać!!!NASZAGOPLANIA NA TO ZASŁUGUJE!!!!!!

autor: ~anonim 2012-06-06 21:46:52

avatar Brawo kokos. Ktoś odważył się napisać prawdę. Trener rozwala mecz, uderza w twarz trenera przeciwnika. Od niego chyba Kowalski się tego nauczył.Mam nadzieję, że kochający rozróby poniosą karę

autor: ~koks 2012-06-07 09:53:01

avatar bramki w Żninie prawidłowe-zobacz relację.zachowanie trenera,ławki rezerwowych w zasie meczu / Goczkowski/ kiboli podpuszczanych przez prezesa karygodne.Sędziowiedrobne pomyłki

autor: ~KIBOL 2012-06-07 14:07:51

avatar Panowie kibice za burdy w Żninie,klub i zawodnicy naszej Goplanii ponieść mają wysokie kary.Paru zawodników ma dostać kary bezwwzględnej dyskwalifikacji!!!! To będzie koniec naszej GOPLANII.

autor: ~anonim 2012-06-08 01:38:24

avatar kibol co ty palisz chłopie? to ci mózg zabija...