e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Remis z beniaminkiem!

• autor: admin, 2012-04-11 23:48

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Goplanii z GKS Baruchowo. Bramkę dla Goplanii strzelił w 90 minucie spotkania Bartłomiej Jędrzejczak. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła spotkanie osłabiona pauzującym za żółte kartki Dawidem Jastrzębskim oraz nieobecnością Marcina Szyperskiego. W bramce Goplanii musiał stanąć 17-letni Dawid Kowalski. Pierwsze minuty to wyrównana gra z obu stron. W przeciągu meczu oba zespoły zaczęły stwarzać sobie pierwsze okazje do strzelenia gola, lecz były one niedokładne i nieskuteczne. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Po przerwie Goplania przejęła inicjatywę. Najpierw dobrą sytuację zmarnował Adam Bujak. Zespoł z Baruchowa przyjechał do Inowrocławia z zamiarem gry z kontry. Jedną z nich w dobrej sytuacji zmarnował zawodnik gości, a dobrze w bramce interweniował bramkarz Goplanii. W 70 minucie po błędzie defensywy naszego zespołu Arkadiusz Safandowski skierował piłkę do bramki Goplanii. Po stracie bramki Goplania ruszyła na bramkę beniaminka. W 90 minucie spotkania Bartłomiej Jędrzejczak strzałem zza szesnastki umieścił piłkę w bramce GKSu. Kolejne minuty to rozpaczliwa obrona gości przed drugą bramką. W ostatniej akcji meczu dobrą okazję zmarnował Mikołaj Goczkowski. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Goplania po raz kolejny mimo sytuacji nie zdołała wygrać spotkania, w którym była zespołem stwarzającym więcej sytuacji. Zespół z Baruchowa był w sobotnie popołudnie dobrze zorganizowany i to zaowocowało utratą punktów Goplanii. Już w najbliższą sobotę Goplania jedzie do Lipna, gdzie zmierzy się z zajmującą trzecią lokatę w tabeli oraz walczącą o awans do IV ligi Mienią.

Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo 1:1 (0:0)

Bramki:
0:1 - Arkadiusz Safandowski 70'
1:1 - Bartłomiej Jędrzejczak 90'

Skład Goplanii: Dawid Kowalski - Artur Zaborowski, Mateusz Włoch, Mariusz Łęga, Kajetan Wegner - Dawid Szefler, Kamil Szefler, Łukasz Paczkowski (Bartłomiej Jędrzejczak 55'), Patryk Kmita (Mikołaj Goczkowski 65') - Adam Bujak, Mateusz Kowalski

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
13.  Sadownik Waganiec 19 18 6 0 13 27-56 4 0 6 16-26 2 0 7 11-30
14.  Goplania Inowrocław 19 17 3 8 8 25-35 2 3 5 13-15 1 5 3 12-20 1 1 0 1 0 1-1
15.  Piast Złotniki Kujawskie 18 17 4 5 9 23-38 3 5 1 16-10 1 0 8 7-28 1 1 0 1 0 1-1
16.  Dąb Barcin 19 4 1 1 17 16-64 1 0 9 8-32 0 1 8 8-32