e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Goplania remisuje w końcówce spotkania!

• autor: admin, 2012-03-31 19:07

Remisem 2:2 zakończyło się sobotnie spotkanie 18 kolejki V ligi pomiędzy Zdrojem Ciechocinek a Goplanią. Goplania mimo przegrywania do przerwy 0:2 zdołała odwrócić losy spotkania i urwać punkt na trudnym terenie w Ciechocinku. Bramki dla Goplanii strzelili Łukasz Paczkowski w 48 minucie oraz Dawid Jastrzębski w 88. Więcej w rozwinięciu newsa.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych. Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy. Mimo wyrównanej gry Zdrój strzelił dwie bramki na początku spotkania. Najpierw w 10 minucie Marcin Majchrzak wyprowadził gospodrzy na prowadzenie. W 21 minucie Łukasz Witucki po błędzie defensywy Goplanii podwyższył prowadzenie zespołu z Ciechocinka. Do przerwy mimo kolejnych sytuacji z obu stron wynik nie uległ zmianie.

Drugą połowę Goplania rozpoczęła najlepiej jak mogła. W 48 minucie spotkania po błędzie bramkarza Zdroju Łukasz Paczkowski strzałem do pustej bramki strzelił kontaktową bramkę dla Goplanii. Kolejne minuty to dominacja na boisku naszego zespołu, który przy lepszej skuteczności mógł pewnie pokonać zespół Zdroju. Gdy wydawało się, że Goplania nie zdobędzie żadnego punktu na boiski w Ciechocinku nastała 88 minuta. Dawid Jastrzębski niepilnowany w polu karnym skierował piłkę do bramki gospodarzy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i pierwsza stratą punktów Zdroju na własnym boisku w tym sezonie.

Na pewno może cieszyć dobra gra i podniesienie się naszego zespołu w drugiej połowie oraz zdobyty punkt na trudnym terenie w Ciechocinku. Pozostaje jednak mały niedosyt, bo Goplania w drugiej połowie zdominowała Zdrój i mogła ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Już w sobotę Goplania podejmuje na własnym boisku beniaminka z Baruchowa i w tym meczu nasz zespół musi już zgarnąć komplet punktów.

Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław 2:2 (2:0)