e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka z Liderem na inaugurację!

• autor: admin, 2012-03-24 21:35

Goplania przegrała na własnym boisku 1:3 z Liderem Włocławek w meczu 17 kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej. Bramkę dla Goplanii w 23 minucie strzelił Dawid Szefler. Goplania mimo prowadzenia nie potrafiła zdobyć jakichkolwiek punktów.

Goplania objęła prowadzenie w 23 minucie kiedy to dobrze ustawiony w polu karnym Dawid Szefler wyprowadził inowrocławian na prowadzenie. Nie minęło 5 minut, a Lider wyrównał stan meczu. Po dośrodkowaniu z prawej strony Tomasza Pietrzaka piłka minęła wszystkich zawodników i wpadła do siatki obok zdezorientowanego Szyperskiego. Do przerwy utrzymał się remis 1:1. Po przerwie oba zespoły toczyły wyrównaną walkę. Gdy wydawało się, że bliżej strzelenia bramki jest Goplania goście strzelili bramkę. W 73 minucie po błędzie obrońcy Goplanii Kamil Pyczka ładnym strzałem wyprowadził Lidera na prowadzenie. W 90 minucie po kolejnym błędzie defesnywy Goplanii zawodnik Lidera znalazł się sam na sam z Szyperskim, lecz został sfaulowany przez bramkarza Goplanii. Sędzia podyktował jedenastkę, a Szyperskiemu pokazał żółtą kartkę (czwartą w tym sezonie). Rzut karny wykorzystał Łukasz Rutecki i przypieczętował zwycięstwo jak się okazało późniejszego lidera V ligi.

Goplania zagrała poprawne spotkanie, lecz po raz kolejny zabrakło skuteczności. Inowrocławianie walczyli jak równy z równym z kandydatem do awansu. Już w sobotę Goplania zagra na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek, gdzie o punkty będzie bardzo ciężko.

autor: ~anonim 2012-03-24 22:21:05

avatar a czemu jastrząb miki nie grali, czemu manka nie było czemu dajecie się dymać frajerom czemu oni sa na pierwszym o co tu chodzi

autor: ~fan 2012-03-24 22:25:42

avatar dodrze by było zeby frajer takich bramek nie puszczał to by młodszy obronil

autor: ~LIDER 2012-03-24 22:46:30

avatar to bylo oczywiste ten wynik

autor: ~łysy#6 2012-03-24 23:01:38

avatar po ,,ciężkich" treningach w 60 minucie oddychali jak łysy z 6 bez piłki

autor: ~anonim 2012-03-25 10:26:27

avatar szkoda bo ten lider nie pokazal niiic kompletrnie!!!a to ze prezes nie zalatwil dwoch podstawowych graczy to skandal!!!!

autor: ~3piast 2012-03-25 10:43:30

avatar powiem tak KMITA DNO

autor: ~Fans 2012-03-25 11:25:38

avatar Chłopaki fajnie zagrali agresywnie walecznie lecz jesli nie strzela sie na 2:1 do przodu to sie traci na 1:2 do tyłu.I głupie błedy w obronie niestety.

autor: ~jaja53 2012-03-25 11:26:23

avatar 3 piast zgadzam się
zawinił przy 2 bramce ;/

autor: ~xxx 2012-03-25 13:35:53

avatar czeka nas spadek:) ale to nic juz nie raz tak bylo wiec wiecej optymizmu:)

autor: ~wynik 2012-03-25 13:52:04

avatar w ofensywie groźnie ale mało skutecznie, środek pola bardzo dobre spotkanie, Kamil i Dawid sprawnie operowali w ofensywie a Włoch w defensywie szczególnie górne piłki wszystkie przecinał, środek obrony dobrze, boki juz gorzej a ten kmita to niech sobie da spokój bo kolejny raz zawala mecz w którym nasi mogli zdobyć punkty, brankarz niech wiecej żelu na włosy daje i po solarkach lata to w kolejnym meczu z 10 dostaniemy i wtedy spadek pewny, mecz pozytywny ale duzo bledow

autor: ~do wynik 2012-03-25 15:38:01

avatar ja jestes taki cwany to sam pograj wielki znawca pilki ja wale ludize to sobie duzo wmawiaja

autor: ~fans 2012-03-25 15:55:11

avatar Do zdroja pojada to tam lekcje dostana jak sie gra :)

autor: ~kibic 2012-03-26 11:40:04

avatar zdrój w wagańcu nie zachwycił patrzac na wynik a po ostatnim meczu naszych mysle ze sa w stanie wygrac tam bo zagrali ambitnie z sercem, czego brakowalo w ostatnich latach przy spadkach

autor: ~kondycja 2012-03-26 15:22:49

avatar nasi chcą i to bardzo, walczą, starają się ale po prostu w 2 polowie nie mieli już sił

autor: ~normalny 2012-03-26 19:23:39

avatar nowy trener zima przepracowana najlepiej od dwóch lat a tu brakuje tlenu po 45 minutach gry szansa na utrzymanie są ale nie można robić takich błedów jak w sobotę

s

s

autor: ~kibic 2012-03-27 14:11:21

avatar żal mi chłopaków z pola bo walczyli serduchem, grali z zaangazowaniem tylko szczescia i bramkarza zabrakło

autor: ~anonim 2012-03-27 16:38:27

avatar tylko że zdroje u siebie wszystko wygrały

autor: ~do kibic 2012-03-27 19:36:19

avatar dobrze gadasz facet, mecz pod kontrolą do tego babola! póżniej też do straty drugiej bramki nic nie zapowiadało nieszczęścia. mieliśmy swoje sytuacje. w zdroju może już nie być różowo...nie wiadomo czy i kto wystąpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~fan> 2012-03-29 10:52:20

avatar mecz z liderem to juz historia....zawodnicy z przodu mało wydajni....natomiast dobre zawody w wykonaniu braci Szeflerow{chociaz do taty jeszcze im brakuje....ale sa młodzi i maja czas na progres....}defensywa jak juz nas przyzwyczaili ....dramat....zero pomysłu na gre .....miejmy nadzieje ze niektorzy przestana pajacowac i zaczna grac.....prezees jak zawsze daje dupy....nawet z oplaceniem kartek....wstyd....teraz trzeba zawalczyc w ciechocinku...powodzenia.....

autor: ~anonim 2012-03-30 12:04:36

avatar w zdrojach bedzie z 0-3