Zapowiedź 12 kolejki V ligi: Goplania - Dąb Barcin

• autor: admin, 2011-10-14 17:02

Już w sobotę, 15 października 2011r. o godzinie 15:00 Goplania rozegra kolejne spotkanie na własnym boisku w tym sezonie. Tym razem inowrocławianie podejmować będą na własnym boisku znajdujący się na ostatnim miejscu w tabeli Dąb Barcin. Więcej w rozwinięciu newsa.

Dąb to ubiegłoroczny spadkowicz z IV ligi. Barcinianie zajęli w poprzednim sezonie 13 pozycję w tabeli z 32 punktami na koncie, do utrzymania Dębowi zabrakło zaledwie jednego punktu. W tym sezonie Dąb spisuje się w rozgrywkach V ligi jeszcze gorzej niż w poprzednim sezonie. Obecnie zespół z Barcina zajmuje w tabeli ostatnią, szesnastą lokatę w tabeli z bilansem bramowym 10-44 i jako jedyny zespół w V lidze nie zdobył jeszcze żadnego punktu w jedenastu dotychczas rozegranych kolejkach. Prawdziwego blamażu Dąb doznał w 10 kolejce obecnego sezonu, kiedy to przegrał na wyjeździe z Mienią Lipno 0:10. W poprzedniej kolejce klub z Barcina przegrał na własnym boisku z Sadownikiem Waganiec 1:3. W zespole Dębu czterech zawodników ma w tym sezonie po dwie strzelone bramki, są to Krzysztof Wasiak, Radecki Dawid, Marcin Chęś oraz Łukasz Bartoszkiewicz.

W zespole Dębu występuje wychowanek naszego klubu, Jakub Redmann który występuje w linii obrony.

Ostatni raz zespoły Goplanii i Dębu spotkały się w poprzednim sezonie. Wówczas w rundzie jesiennej, w meczu rozgrywanym w Barcinie padł bezbramkowy remis, a w rundzie wiosennej w meczu rozgrywanym w Inowrocławiu Goplania pokonała Dąb 2:0 po bramkach Roberta Szutkowskiego i Adama Bujaka.

W sobotnim meczu Goplania musi udowodnić, że jest lepszym zespołem od Dębu i odnieść czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Jeżeli Goplania pokaże grę podobną do meczu ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski to powinna cieszyć się w sobotę z kompletu punktów.

Goplania Inowrocław - Dąb Barcin
sobota, 15 października 2011r., godz. 15:00
Sędziowie: Michał Chrzanowski (Piechcin), Jacek Siwa (Mogilno), Michał Winiecki (Jeziora Wielkie)

Pozostałe pary 12 kolejki V ligi:

Kujawiak Kowal - Lider Włocławek 16 października, 15:00
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Strzelno 15 października, 14:00
GKS Baruchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 16 października, 13:00
Mień Lipno - Pałuczanka Żnin 15 października, 15:00
Sadownik Waganiec - MGKS Lubraniec 15 października, 13:00

Kujawy Markowice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 15 października, 15:00

autor: ~ks 2011-10-14 19:19:13

avatar to nie bedzie łatwy mecz!

autor: theposh 2011-10-15 20:36:08

Profil theposh w Futbolowo remis!?! tragedia, wstyd!!! upokarzający wynik, jeszcze chyba bardziej niż porażka w baruchowie. Jeśli ktoś myślał że Goplania jest w stanie nawiązać kontakt z czołówką, to dziś piłkarze udowodnili, że poprostu są słabi. Barcin - bilans 11porażek w 11meczach i mecz z Goplanią - remis. A poprzedni wyjazd Dębu 0:10.