e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Remis w Złotnikach Kujawskich!

• autor: admin, 2011-09-24 22:01

Remisem 1:1 zakończyło się rozgrywane w Złotnikach Kujawskich spotkanie Goplanii z tamtejszym Piastem. Bramkę dla Goplanii strzelił w 7 minucie Adam Bujak, a dla Piasta Rafał Szulakowski w 50 minucie. Goplania kończyła mecz w dziesięciu po czerwonej kartce obejrzanej przez Adama Bujaka w końcowych minutach spotkania. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła sobotnie spotkanie ze zmianą w obsadzie bramki. Nie mogących wystąpić Marcina Szyperskiego oraz Krzysztofa Łuczaka zastąpił w bramce grający dotychczas w I zespole w polu, a broniący w przeszłości w grupach młodzieżowych Bartłomiej Jędrzejczak. Już w 1 minucie bramkarz Goplanii musiał interweniować po groźnym strzale zza pola karnego zawodnika Piasta. W przeciągu meczu Goplania zaczęła przeważać. W 7 minucie spotkania Goplania wykonywała rzut wolny. Do piłki podszedł Mariusz Łęga i po jego ładnym uderzeniu piłka trafiła w słupek, do bezpańskiej piłki dopadł jednak Adam Bujak i strzałem głową do pustej bramki wyprowadził Goplanię na prowadzenie. Kolejne minuty to dalsza przewaga Goplanii. Najpierw groźnie zza pola karnego uderzał Dawid Szefler, a następnie dobra okazję zmarnował Łukasz Paczkowski. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Goplanii.

Drugą połowę Goplania rozpoczęła najgorzej jak mogła. W 50 minucie spotkania Rafał Szulakowski po indywidualnej akcji nie daje szans w bramce Jędrzejczakowi i doprowadził do remisu. Po strzeleniu bramki dla gospodarzy spotkanie się wyrównało. Obydwa zespoły zmarnowały swoje okazje. Dla Goplanii w zamieszaniu w polu karnym Piasta bramkę mógł strzelić Dawid Jastrzębski. Goplania jednak mogła zamiast punktu nie zdobyć żadnego oczka. W 85 minucie czerwoną kartkę za obrazę bocznego sędziego ujrzał Adam Bujak. W 90 minucie spotkania strzałem głową Dominik Pawlik strzelił w poprzeczkę, a chwilę później groźny strzał zawodnika Piasta obronił Jędrzejczak. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Goplania mimo dobrej gry nie zdołała odnieść cennego zwycięstwa. Już w następnej kolejce Goplania podejmować będzie na własnym boisku zespół Zjednoczonych Piotrków Kujawski i w tym spotkaniu Goplania musi już odnieść komplet punktów.

Piast Złotniki Kujawskie - Goplania Inowrocław 1:1 (0:1)
Bramki:
0:1 - Adam Bujak 7'
1:1 - Rafał Szulakowski 50'

GOPLANIA: Bartłomiej Jędrzejczak - Artur Zaborowski, Mariusz Łęga, Patryk Kmita, Kajetan Wegner - Kamil Szefler (Mikołaj Goczkowski 70'), Dawid Szefler, Mateusz Włoch (Dawid Jastrzębski 55'), Łukasz Paczkowski - Adam Bujak (czerwona kartka 85'), Mateusz Kowalski

PIAST: Gałgański, Pietrzak, Pękała R, Baranowski Marek, Górecki M, Kwiatkowski, Szulakowski, Mikołajczak, Pękała G, Kośka, Semenowicz.

autor: ~gopla 2011-09-25 08:56:05

avatar Jak dla mnie to Goplania powinna wygrac ale dobrze ze nie przegrali bo w sobote mecz ze Zjednoczni Piotrków Kuj.I Zjednoczeni nie są tacy dobrzy patrząc na tabele ligową

autor: ~mały 2011-09-25 10:38:27

avatar no za tydzien mecz na szczycie hehe

autor: ~kibic2 2011-09-25 11:36:53

avatar nigdy nie patrzy się na tabele ligową ! może się okazać że Zjednoczeni wygrają a kibice będą w szoku że w tabeli tacy słabi .

autor: ~obiektywny 2011-09-25 12:02:48

avatar Remis w Złotnikach to porażka a miał być szybki awans nowy trener wzmocnienia a wyników niema napewno się utrzymają ale pod jednym warunkiem przepracować solidnie okres przygotowawszy zimą i dużo sparingów

autor: ~do obiekktywnego 2011-09-25 22:22:25

avatar Nie przesadzasz troche...nowy trener?Robert dopiero zaczyna ze tak powiem przygode trenerska a o jakich wzmocnieniach tu mowa? o Włochu ktory pol roku nie gral i nic nie robil?a teraz siedzi na lawce? o Jastrzebskim ktory gra z nadwaga?i o Goczkowskim ktory zagral w Pakosci kilka meczy? to sa wzmocnienia na awans nie badz smieszny...jak dla mnie to Goplania jest zdecydowanie slabsza

autor: ~do obiektywnego 2011-09-25 22:25:13

avatar niz w zeszlym sezonie gdzie gral chociazby Gucio i tyle w temacie.Jak mozna mowic ze sklad jest lepszy skoro w 5 lidze zajmujemy jedno z ostatnich miejsc:/troche trzezwego spojrzenia na sprawe moze co..pozdro:)

autor: ~kibic 2011-09-26 09:14:42

avatar bylem na meczu i powiem szczerze że wreszcie Goplania zaczeła walczyć i biegac, skrzydłowi pokazali ze potrafia cos zrobic mowa tu o Paczkowskim i Włochu, młodszy Szefler też dobry mecz,Kamil troszke słabiej,M.Goczkowski bez zmian-słabiutko moglby sie troche wysilic, bujak czerwona chyba za odzywke

autor: ~anonim 2011-09-26 11:23:05

avatar złotniki nie zasłużyły na ten punkt, szkoda ale co poradzić

autor: ~do anonima ! 2011-09-26 12:02:10

avatar nie zasłużyli ? wiesz co oni chociaż coś próbują grać ! że im nie wychodzi to jest chwilowe osłabienie . i weź tu bzdur nie wypisuj jak Goplania nawet na własnym obiekcie przegrywa !

autor: ~kibic 2011-09-26 13:43:40

avatar na skrzydłach i bokach obrony piast był zdecydowanie słabszy, w środku raczej gospodarze rozgrywali lepsze zawody

autor: ~kks 2011-09-26 16:05:38

avatar ludzie o jakim awansie wy gadacie?kto mówił o awansie? prezes gadał głupoty a wy w to wierzycie?:) obudzcie sie ludzie graja w Goplanii dla siebie bo kibiców prawdziwych nie ma juz:) takze komentarze zostawcie dla siebie:)

autor: ~GOPLANISTA 2011-09-26 21:12:16

avatar Panowie spokojnie.PIAST też dobrze grał,to jest beniaminek!!My chcieliśmy wygrać,ale Piast też miał sytuacje.Byly momenty że to my byliśmy lepsi,ale uważam,że remis nie krzywdzi żadnej drużyny.

autor: ~KIBOL 2011-09-26 21:20:46

avatar Pamiętam,sparing niedawnyPiasta i Goplanii.Dostaliśmy wtedy od Piasta 3 : 0 .

autor: ~3piast 2011-09-27 18:07:02

avatar wszyscy narzekaja na pana prezesa a jestem bardzo ciekawy jak by oni sobie poradzili na stanowisku prezesa?? jesli jestescie tacy madrzi to idzice na stanowisko prezesa i zobaczymy jak sobie poradzicie

autor: ~anonim 2011-09-28 18:18:11

avatar PORADZILIBYSMY SOBIE LEPIEJ BO PAN PREZES NIE ZAJMUJE SIE DRUZYNA NAWET NIE WYJDZIE NA MECZ POPATRZEC JAK NASI PILKARZE GRAJĄ RAZ PO RAZ SIE TO ZDARZA WSTYD PANIE PREZESIE.

autor: ~3piast 2011-09-28 20:46:04

avatar no to dalej zapraszam na fotel prezesa przyjdz w sobote na mecz i pojdziemy do prezesa i mu powiemy ze chcesz zostac nowym prezesem gopalni dobra??

autor: ~kibic 2011-09-29 08:58:03

avatar wyniki grup młodzieżowych goplanii trampkarze cuiavia- goplania 5-0! zaglębie piechcin- goplania 2-1 ! młodzicy piast kołodziejewo-goplania 7-0 !!!!! cuiavia-goplania walkower goplania nie stawila się na mecz. agonia klubu! wstyd! o seniorach nie wspominam...co będzie za parę lat...

autor: ~anonim 2011-09-29 10:41:22

avatar h*j ci w dupensjeee sam zacznij grac cioto

autor: ~ks 2011-09-29 11:00:34

avatar wyprzedzając wyrażnie negatywnych opinii po kolejnych meczach pisze: szyper-słaby bramkarz na C klase,kmita-wiele było juz pisane,łęga-mały gruby na stopera sie nie nadaje,zaborowski-to samo,kajtek-za mały na obrone i nie ma lewej nogi,goczkowski M.-nie moze sie odnalzeźć,szefler K.- nic nie walczy nie biega,szefler D.-za mały mało walczy jak brat nie nadaje sie do V ligi,paczkowski-za chudy

autor: ~ks 2011-09-29 11:06:19

avatar klapy na oczach tylko biega po lini,bujak-przybrał na wadze i nie ta szybkosć,heniu- wolny jak mucha w smole,jojo- za gruby za stary na V lige, jastrzebski- za gruby za wolny,włoch-nie na V lige za gruby zbyt wolny,Goczkowski B.-jak go wyrzucimy bedzie awans,itd itd. ludzie litości wstydu sobie oszczedzcie hejterzy jebani:)moim zdaniem komenty powinny byc moderowane pozdro!

autor: ~Fans 2011-09-29 18:52:36

avatar Ch*j z wyniki Goplania jesteśmy z wami!!

autor: ~anonim 2011-09-30 06:57:19

avatar NO GOPLANIA WSTYD HAHAHA TRAMPKARZE 5 - 0 KSC

autor: ~anonim 2011-10-11 17:11:41

avatar goplania jest cienka jak barszcz!