e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka w drugiej połowie!

• autor: admin, 2011-09-14 20:12

Porażką Goplanii 1:2 zakończyło się środowe spotkanie z Kujawiakiem Kowal. Bramkę dla Goplanii strzelił w 32 minucie Dawid Jastrzębski w 32 minucie spotkania. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła spotkanie z Kujawiakiem od ataków na bramkę gości. Ataki te były jednak dosyć chaotyczne i niedokładne. W 32 minucie spotkania Goplania wykonywała rzut rożny. Po dobrym dośrodkowaniu w polu karnym znalazł się Dawid Jastrzębski i strzałem głową wyprowadził Goplanię na prowadzenie. Do przerwy utrzymało się prowadzenie Goplanii.

Drugą połowę inowrocławianie rozpoczęli podobnie jak pierwszą. W polu karnym był faulowany między innymi Łukasz Paczkowski, lecz arbiter nie zdecydował się podyktować jedenastki. W 62 minucie spotkania w sytuacji sam na sam z Marcinem Szyperskim znalazł się Dawid Kwiatkowski i pewnym strzałem doprowadził do wyrównania. Po strzeleniu bramki Kujawiak miał kolejne sytuacje. Między innymi w sytuacji sam na sam udaną paradą popisał się Marcin Szyperski. Pod koniec spotkania zaczęło dochodzić do groźnych starć. Najpierw z powodu kontuzji boisko był zmuszony opuścić zawodnik Kujawiaka, a następnie ucierpiał Patryk Kmita, lecz ten zdołał kontynuować grę. W 90 minucie spotkania Dawid Kwiatkowski po błędzie defensywy Goplanii znalazł się w dobrej sytuacji i celnym strzałem nie dał szans Szyperskiemu na udaną interwencję. Kilka minut później arbiter zakończył spotkanie, które zakończyło się porażką Goplanii 1:2.

Goplania po dwóch zwycięstwach z rzędu i prowadzenia do przerwy w trzecim nie zdołała zdobyć jakichkolwiek punktów. W końcowej części meczu na pewno zabrakło koncentracji. Już w sobotę Goplania podejmować będzie na własnym boisku Kujawy Markowice i miejmy nadzieję, że w tym meczu Goplania zdoła zdobyć komplet punktów.

Goplania Inowrocław - Kujawiak Kowal 1:2 (1:0)
Bramki:
1:0 -  Dawid Jastrzębski 32'
1:1 -  Dawid Kwiatkowski 62'
1:2 -  Dawid Kwiatkowsk 90'

Skład Goplanii: Marcin Szyperski - Artur Zaborowski, Patryk Kmita, Mariusz Łęga, Bartosz Goczkowski - Kajetan Wegner, Kamil Szefler (Mateusz Włoch 66'), Dawid Jastrzębski (Adam Bujak 82'), Mikołaj Goczkowski (Dawid Szefler 73'), Łukasz Paczkowski (Bartłomiej Jędrzejczak 86') - Mateusz Kowalski

Pozostałe wyniki 7 kolejki V ligi:

Dąb - Lider 1:4 ((1:2), Marcin Chęś (8) - Przemysław Różycki (23, karny), Mateusz Mańturzyk (25), Hassan Ochidi (58), Kamil Pyczka (80).

Kujawy - Sadownik 1:2 (0:1), Maciej Nawrocki (67) - Rafał Rykowski (43), Łukasz Różycki (59, głową).

Piast - Mień 0:0.

MGKS - Kujawianka S. 0:1 (0:0), Tomasz Warzecha (29).

BrzyskoRol - Zdrój 3:1 (1:0), Maciej Rabinek (55, głową, 80), Łukasz Janicki (22) - Bartosz
Brzozowski (61).

Pałuczanka - Kujawianka I. 3:2 (1:0), Łukasz Cieśla (13), Marcin Leśniewski (47), Marek Gwit (90) - Paweł Manelski (68), Tomasz Wawrzyniak (89).

Zjednoczeni - GKS 0:2 (0:1), Radosław Kuciński (22, głową), Kamil Chojnacki (62).