e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Kompromitacja w Baruchowie!

• autor: admin, 2011-08-28 23:42

Goplania przegrała w Baruchowie z beniaminkiem V ligi - GKSem 1:4 w czwartej serii ligowych gier. Bramkę dla Goplanii strzelił w 80 minucie Adam Bujak. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania rozpoczęła spotkanie najgorzej jak mogła. Już w 9 minucie Kamil Chojnacki wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 24 minucie Arkadiusz Safandowski podwyższył prowadzenie gospodarzy. W 40 minucie Goplania przegrywała już 0:3, bo Radosław Kuciński podwyższył prowadzenie GKSu. Do przerwy Goplania po słabej grze w defensywie przegrywała na boisku beniaminka 0:3. W drugiej połowie Goplania próbowała gonić wynik, lecz nie potrafiła strzelić bramki dobrze dysponowanemu tego dnia zespołowi z Baruchowa. W 80 minucie Adam Bujak strzelił swoją pierwsza bramkę w tym sezonie i zmniejszył straty do dwóch bramek. Goplania niedługo cieszyła się jednak ze zmniejszenia strat. W 82 minucie Patryk Olczak przypieczętował zwycięstwo gospodarzy. Mecz zakończył się porażką Goplanii 1:4.

Goplania po raz kolejny nie potrafiła podjąć walki na boisku rywala. W środę Goplania podejmować będzie na własnym boisku w Okręgowym Pucharze Polski trzecioligową Notecianką Pakość, a następnie w sobotę również na Stadionie Miejskim nr II w Inowrocławiu podejmować będzie wicelidera V ligi - Mień Lipno. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy się otrząsą po słabym początku spotkania i zaczną zdobywać cenne punkty.

GKS Baruchowo - Goplania Inowrocław 4:1 (3:0)
Bramki:
1:0 - Kamil Chojnacki 9'
2:0 - Arkadiusz Safandowski 24'
3:0 - Radosław Kuciński 40'
3:1 - Adam Bujak 80'
4:1 - Patryk Olczak 82'

Wyjściowy skład Goplanii: Krzysztof Łuczak - Mikołaj Niewiadomski, Kajetan Wegner, Bartosz Goczkowski, Bartłomiej Jędrzejczak - Artur Zaborowski, Kamil Szefler, Dawid Jastrzębski, Mikołaj Goczkowski - Mateusz Włoch, Łukasz Paczkowski

Pozostałe wyniki 4 kolejki V ligi:

Kujawiak Kowal  2-0  MGKS Lubraniec  28 sierpnia, 16:00
Pałuczanka Żnin  4-2  Dąb Barcin  27 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska  3-0  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  27 sierpnia, 13:00
Kujawianka Strzelno  1-1  Zjednoczeni Piotrków Kujawski  27 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek  1-0  Piast Złotniki Kujawskie  27 sierpnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek  3-1  Kujawy Markowice  27 sierpnia, 16:00
Mień Lipno  3-1  Sadownik Waganiec  27 sierpnia, 11:10