e-mail: goplania1921@onet.pl

Aktualności

Porażka po słabej grze!

• autor: admin, 2011-08-24 21:42

Kolejnej porażki doznała Goplania na piątoligowych boiskach. Tym razem inowrocławianie nie dali rady na własnym boisku Zdroju Ciechocinek. Bramka dla Zdroju padła w drugiej połowie po ładnym uderzeniu z 20 metrów Marcina Majchrzaka. Więcej w rozwinięciu newsa.

Goplania przystąpiła do środowego spotkania z wypożyczonym z Notecianki Pakość Dawidem Jastrzębskim w podstawowym składzie. Początek spotkania to dosyć nudne widowisko. Oba zespoły nie potrafiły wypracować sobie żadnych dogodnych sytuacji. W pewnym momencie przewagę osiągnęli goście z Ciechocinka. Najpierw po błedzie Szyperskiego piłka dwa razy odbijała się od poprzeczki. Następnie mocny strzał z dystansu zawodnika Zdroju wylądował po raz kolejny na poprzeczce, a na koniec zawodnik Zdroju zmarnował stuprocentową sytuację strzelając daleko od słupka bramki Goplanii. W międzyczasie strzał Bartłomieja Jędrzejczaka z rzutu wolnego bez problemów obronił golkiper Zdroju. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

W przerwie w zespole Goplanii nastąpiła jedna zmiana. Łukasza Paczkowskiego zastąpił Kajetan Wegner. Druga połowa to dalsza bezsilność naszego zespołu. W końcu zawodnik Zdroju, Marcin Majchrzak pięknym strzałem z dystansu nie dał szans Szyperskiemu i Goplania przegrywała 0:1. Po stracie bramki Goplania próbowała doprowadzić do remisu, lecz dobrze dysponowana dego dnia defensywa Zdroju nie dała sobie już strzelić bramki. W ten sposób Goplania poniosła drugą porażkę w tym sezonie.

Goplania po raz kolejny nie potrafiła zdobyć punktów i po słabej grze poległa zespołowi, któremu można było odebrać punkty. Jeżeli nasi zawodnicy nie zaczną zdobywać punktów to klub może się skompromitować i zaliczyć spadek do A klasy. Miejmy jednak nadzieję, że Goplania podniesie się z kolan i już w najbliższą niedzielę w meczu na wyjeździe z beniaminkiem z Baruchowa odniesie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 0:1 (0:0)